+38 067 245 88 89
Кульові крани

Кульові крани

Кульові крани

Кульові крани – це спеціальна запірна арматура для водопроводів, газових і нафтових магістралей, систем опалення та водопостачання, головний елемент якої має сферичну форму.

Принцип роботи

Запірна арматура кульового типу встановлюється в одному з двох положень: відкрито або закрито. Щоб перевести кран в потрібне положення досить повернути верхню ручку. Кульовий кран має просту і надійну конструкцію. В якості затвору використовується сферична пробка – куля, по осі якої є наскрізний отвір для проходу робочого середовища. У таких пристроях для закриття або відкриття проходу рідини або газоподібного середовища необхідно повернути кулю на 90 °.

 

Переваги кульових кранів:

  • проста і надійна конструкція;
  • герметичність і практичність;
  • мінімальні розміри;
  • відсутність в конструкції застійних зон;
  • швидке закриття / відкриття крана;
  • працездатний в забруднених середовищах.

Наскільки важливо вибрати якісний кран кульовий

Якість кульового крану залежить від матеріалів, які використовують при його виготовленні. Економія на запірних елементах і вибір дешевої, але неякісної конструкції призводить до швидких поломок інженерних комунікацій. Якщо кран зламається в закритому положенні, для його відкриття доведеться докласти чимало зусиль. Іноді потрібна заміна частини труби.

Для запобігання такій ситуації, вибирайте якісні кульові крани на сайті Промпластик.

Засувки

Засувки - тип трубопровідної арматури, який відрізняється від кульових кранів замикаючим елементом, що переміщається під кутом 90 ° до потоку робочого середовища.

Засувки

Кульові крани

Кульові крани - це спеціальна запірна арматура для водопроводів, газових і нафтових магістралей, систем опалення та водопостачання, головний елемент якої має сферичну форму.

Кульові крани

Клинові засувки

Клинові засувки - найбільш затребуваний на ринку вид запірної арматури, що використовується в магістральних трубопроводах, по яких поставляється теплоносій, газ, вода, нафтопродукти та інші цінні речовини. Для приєднання до трубопроводу їх оснащують муфтами і фланцями.

Клинові засувки

П-подібний профіль

П-подібний профіль повсюдно використовується при проведенні будівельних і ремонтних робіт. Виконаний з металу і надзвичайно міцний, він ідеально підходить для установки в житлових приміщеннях і на промислових об'єктах.

П-подібний профіль

Труби пластикові

Труби пластикові прийшли на зміну важким металевим конструкціям і відразу стали популярними завдяки зменшеній вазі і стійкості до корозії.

Труби пластикові