+38 067 245 88 89
П-подібний профіль

П-подібний профіль

П-подібний профіль

П-подібний профіль повсюдно використовується при проведенні будівельних і ремонтних робіт. Виконаний з металу і надзвичайно міцний, він ідеально підходить для установки в житлових приміщеннях і на промислових об’єктах.

Профіль П-подібний повсюдно використовують при проведенні ремонтних робіт і складання меблів. Стикувальний швелер використовують у звичній для нас меблях: комодах, шафах, стільцях. Профіль незамінний елемент при виробництві сільськогосподарської техніки та промислового обладнання.

Властивості

Профілі П-подібні з алюмінію мають наступні властивості:

  • стійкі до перепадів температур;
  • витримують ударні навантаження;
  • мають привабливий зовнішній вигляд;
  • стійкі до впливу ультрафіолетового випромінювання;
  • зберігають свої властивості при контакті з хімічними речовинами.

Спеціальне покриття захищає алюміній від корозії, що збільшує тривалість експлуатації конструкції. Купити П-подібний профіль ви можете на сайті Промпластик Україна. Для замовлення звертайтеся до наших консультантів.

Засувки

Засувки - тип трубопровідної арматури, який відрізняється від кульових кранів замикаючим елементом, що переміщається під кутом 90 ° до потоку робочого середовища.

Засувки

Кульові крани

Кульові крани - це спеціальна запірна арматура для водопроводів, газових і нафтових магістралей, систем опалення та водопостачання, головний елемент якої має сферичну форму.

Кульові крани

Клинові засувки

Клинові засувки - найбільш затребуваний на ринку вид запірної арматури, що використовується в магістральних трубопроводах, по яких поставляється теплоносій, газ, вода, нафтопродукти та інші цінні речовини. Для приєднання до трубопроводу їх оснащують муфтами і фланцями.

Клинові засувки

П-подібний профіль

П-подібний профіль повсюдно використовується при проведенні будівельних і ремонтних робіт. Виконаний з металу і надзвичайно міцний, він ідеально підходить для установки в житлових приміщеннях і на промислових об'єктах.

П-подібний профіль

Труби пластикові

Труби пластикові прийшли на зміну важким металевим конструкціям і відразу стали популярними завдяки зменшеній вазі і стійкості до корозії.

Труби пластикові