+38 067 245 88 89
Труби пластикові

Труби пластикові

 

Труби пластикові

Труби пластикові прийшли на зміну важким металевим конструкціям і відразу стали популярними завдяки зменшеній вазі і стійкості до корозії.

Сфера застосування

Труби поліпропіленові найчастіше використовують під час будівельних і ремонтних робіт для прокладання нових комунікацій. Труби з поліпропілену часто використовують в інших сферах життя:

  • Медицина – виготовлення лабораторного інвентарю, ємностей і резервуарів.
  • Сільське господарство – системи очищення стічних вод і організація автоматичного поливу.
  • Виробництво запасних частин для автомобілів і спецтранспорту.
  • Архітектура – оформлення фонтанів, фасадів, парків і скверів.
  • Всі моделі відрізняються поміж собою довжиною, діаметром та щільністю. Вибираючи поліпропіленові труби для конкретної області, звертайте увагу на їх основні характеристики.

 

Властивості

Пластикові труби затребувані в багатьох сферах, завдяки таким властивостям матеріалу:

  • ударостійкість – має підвищену стійкість до ударних навантажень, в порівнянні з іншими полістиролами;
  • стійкий до впливу негативних зовнішніх погодних факторів;
  • витримує недовгий нагрів до температури 100 ° С (працездатний в діапазоні 75 – 80 ° С);
  • відмінно зварюється, тому є хорошим матеріалом для точного лиття;
  • стійкий до лугів, кислот, жирів, бензину, неорганічних солей, масел.

Ще одна важлива перевага поліпропіленових труб – стійкість до розвитку мікроорганізмів, грибків і бактерій. Саме тому їх використовують в медицині. Хочете дізнатися більше і замовити необхідні труби – заходьте на Промпластик Україна і вибирайте сертифікований продукт за найкращими цінами в Україні!

Засувки

Засувки - тип трубопровідної арматури, який відрізняється від кульових кранів замикаючим елементом, що переміщається під кутом 90 ° до потоку робочого середовища.

Засувки

Кульові крани

Кульові крани - це спеціальна запірна арматура для водопроводів, газових і нафтових магістралей, систем опалення та водопостачання, головний елемент якої має сферичну форму.

Кульові крани

Клинові засувки

Клинові засувки - найбільш затребуваний на ринку вид запірної арматури, що використовується в магістральних трубопроводах, по яких поставляється теплоносій, газ, вода, нафтопродукти та інші цінні речовини. Для приєднання до трубопроводу їх оснащують муфтами і фланцями.

Клинові засувки

П-подібний профіль

П-подібний профіль повсюдно використовується при проведенні будівельних і ремонтних робіт. Виконаний з металу і надзвичайно міцний, він ідеально підходить для установки в житлових приміщеннях і на промислових об'єктах.

П-подібний профіль

Труби пластикові

Труби пластикові прийшли на зміну важким металевим конструкціям і відразу стали популярними завдяки зменшеній вазі і стійкості до корозії.

Труби пластикові