+38 067 245 88 89
Засувки

Засувки

Засувки

Засувки – тип трубопровідної арматури, який відрізняється від кульових кранів замикаючим елементом, що переміщається під кутом 90 ° до потоку робочого середовища.

Сфера застосування

Засувки є найпоширенішим типом запірної арматури, якою оснащують технологічні трубопроводи діаметром до 2000 мм, що транспортують різні енергоресурси (газ, вода, нафтопродукти, теплоносії, хімічні рідини і т.д.) а також побутові, дощові та промислові стічні води в напірних трубопроводах. Засувки дуже важливі при ремонті або заміні частини трубопроводів. З їх допомогою перекривається подача робочого середовища, після чого можна приступати до ремонтних робіт.

Переваги засувок:

  • проста і надійна конструкція;
  • відносно невелика будівельна висота;
  • підходить для більшості магістралей;
  • мінімальний гідравлічний супротив.

Наскільки важливо вибрати якісну засувку

Принцип роботи засувок досить простий: регулюючий елемент переміщається вгору або вниз, повністю або частково блокуючи просування потоку в разі аварій або поломок трубопроводів.

При виборі засувок орієнтуються на кілька параметрів:

  • діаметр труби;
  • будівельна висота;
  • довжина трубопроводу;
  • фізичні або хімічні властивості газу / рідини.

Тільки знаючи всі параметри, можна вибрати якісну засувку з тривалим терміном експлуатації. Вибір дешевих моделей і їх подальша установка на промислові трубопроводи призводить до поломок, зупинки роботи промислового устаткування, виробничих втрат і необхідності заміни частини труби. Замовляйте якісні засувки на Промпластик!

Засувки

Засувки - тип трубопровідної арматури, який відрізняється від кульових кранів замикаючим елементом, що переміщається під кутом 90 ° до потоку робочого середовища.

Засувки

Кульові крани

Кульові крани - це спеціальна запірна арматура для водопроводів, газових і нафтових магістралей, систем опалення та водопостачання, головний елемент якої має сферичну форму.

Кульові крани

Клинові засувки

Клинові засувки - найбільш затребуваний на ринку вид запірної арматури, що використовується в магістральних трубопроводах, по яких поставляється теплоносій, газ, вода, нафтопродукти та інші цінні речовини. Для приєднання до трубопроводу їх оснащують муфтами і фланцями.

Клинові засувки

П-подібний профіль

П-подібний профіль повсюдно використовується при проведенні будівельних і ремонтних робіт. Виконаний з металу і надзвичайно міцний, він ідеально підходить для установки в житлових приміщеннях і на промислових об'єктах.

П-подібний профіль

Труби пластикові

Труби пластикові прийшли на зміну важким металевим конструкціям і відразу стали популярними завдяки зменшеній вазі і стійкості до корозії.

Труби пластикові