+38 067 245 88 89
Про нас

Про компанію

Компанія «Пром пластик Україна» займається поставками поліпропіленових і поліетиленових листів (2-50 мм) європейського виробництва для промислових, виробничих, сільськогосподарських, побутових потреб. Оптові дилерські ціни, висока якість продукції і величезні складські запаси пром пластику дозволяють задовольнити великі запити наших замовників. Механічні характеристики і легка вага промислового пластику роблять матеріал чудовою альтернативою дорогим виробам із сталі.

 

Промисловий пластик використовують для серійного виробництва басейнів, ємностей для води, розведення риби, очисних споруд, рекламної продукції, водопровідних труб, систем вентиляції, фасонних частин і дрібних деталей (бурти, втулки, профіль). З пластикових листів виготовляють ізоляцію і футеровку.

 

Поліпропілен листовий 

Поліпропілен – високоміцний, малочутливий до хімічних речовин матеріал, що відрізняється стійкістю до корозії, температурних перепадів, оптимальними характеристиками твердості, пластичності і в’язкості. Поліпропілен може поставлятися в різному кольоровому рішенні: сірий, білий та ін. Сукупність характеристик робить матеріал відмінним матеріалом для:

  • хімічної,
  • будівельної,
  • медичної,
  • харчової промисловості.

З поліпропілену виготовляється апаратура для лабораторій, медичних установ, компоненти вентиляції та інші конструкції.

 

Поліетилен листовий 

Поліетилен – термопластичний полімер етилену, стійкий до агресивних речовин, механічних і температурних впливів. Матеріал має низький коефіцієнт тертя і малу вагу. Завдяки податливості до механічної обробки, поліетилен знайшов широке застосування в наступних сферах:

  • виробництво деталей машин і механізмів;
  • виготовлення апаратів і ємностей;
  • футерування технологічних агрегатів;
  • будівельні конструкції та резервуари;
  • виготовлення септиків, басейнів;
  • криогенні системи та інші інноваційні технології.

 Наша команда 

З будь-яких технічних питань, пов’язаних з продажем і використанням промислового пластику, ви зможете звернутися до фахівців компанії «Пром пластик Україна». Ми знаємо про промисловий пластик все, тому будь-які питання вирішуються оперативно і професійно. Працюємо по всій території України.

 

Наличие товара на складе

Большой ассортимент

Доставка по всей Украине

Пластик Европейского производства

Наші партнери

Залишилися питання?

Залиште заявку в формі справа або зателефонуйте нам по телефону

+38 (095) 534 17 03

Залиште заявку і отримаєте безкоштовну консультацію