+38 067 245 88 89
Про нас

Про компанію

Компанія «Пром пластик Україна»

займається поставками поліпропіленових і поліетиленових листів (2-50 мм) європейського виробництва для промислових, виробничих, сільськогосподарських, побутових потреб. Оптові дилерські ціни, висока якість продукції і величезні складські запаси пром пластику дозволяють задовольнити великі запити наших замовників. Механічні характеристики і легка вага промислового пластику роблять матеріал чудовою альтернативою дорогим виробам із сталі.

Промисловий пластик використовують для серійного виробництва басейнів, ємностей для води, розведення риби, очисних споруд, рекламної продукції, водопровідних труб, систем вентиляції, фасонних частин і дрібних деталей (бурти, втулки, профіль). З пластикових листів виготовляють ізоляцію і футеровку.

 

Поліпропілен листовий 

Поліпропілен – високоміцний, малочутливий до хімічних речовин матеріал, що відрізняється стійкістю до корозії, температурних перепадів, оптимальними характеристиками твердості, пластичності і в’язкості. Поліпропілен може поставлятися в різному кольоровому рішенні: сірий, білий та ін. Сукупність характеристик робить матеріал відмінним матеріалом для:

 • хімічної,
 • будівельної,
 • медичної,
 • харчової промисловості.

З поліпропілену виготовляється апаратура для лабораторій, медичних установ, компоненти вентиляції та інші конструкції.

 

Поліетилен листовий 

Поліетилен – термопластичний полімер етилену, стійкий до агресивних речовин, механічних і температурних впливів. Матеріал має низький коефіцієнт тертя і малу вагу. Завдяки податливості до механічної обробки, поліетилен знайшов широке застосування в наступних сферах:

 • виробництво деталей машин і механізмів;
 • виготовлення апаратів і ємностей;
 • футерування технологічних агрегатів;
 • будівельні конструкції та резервуари;
 • виготовлення септиків, басейнів;
 • криогенні системи та інші інноваційні технології.

 

Труби пластикові

Труби пластикові прийшли на зміну важким металевим конструкціям і відразу стали популярними завдяки зменшеній вазі і стійкості до корозії. Їх найчастіше використовують під час будівельних і ремонтних робіт для прокладання нових комунікацій.

 

Комплектуючі

П-подібний профіль повсюдно використовується при проведенні будівельних і ремонтних робіт. Виконаний з металу і надзвичайно міцний, він ідеально підходить для установки в житлових приміщеннях і на промислових об’єктах.

Профіль П-подібний повсюдно використовують при проведенні ремонтних робіт і складання меблів. Стикувальний швелер використовують у звичній для нас меблях: комодах, шафах, стільцях. Профіль незамінний елемент при виробництві сільськогосподарської техніки та промислового обладнання.

 

Запірна арматура

Клинові засувки – найбільш затребуваний на ринку вид запірної арматури, що використовується в магістральних трубопроводах, по яких поставляється теплоносій, газ, вода, нафтопродукти та інші цінні речовини. Для приєднання до трубопроводу їх оснащують муфтами і фланцями.

Кульові крани – це спеціальна запірна арматура для водопроводів, газових і нафтових магістралей, систем опалення та водопостачання, головний елемент якої має сферичну форму.

Засувки – тип трубопровідної арматури, який відрізняється від кульових кранів замикаючим елементом, що переміщається під кутом 90 ° до потоку робочого середовища.

Зворотній клапан – вид захисної трубопровідної арматури, призначеної для недопущення зміни напряму потоку середовища у технологічній системі.

 

Наша команда 

З будь-яких технічних питань, пов’язаних з продажем і використанням промислового пластику, ви зможете звернутися до фахівців компанії «Пром пластик Україна». Ми знаємо про промисловий пластик все, тому будь-які питання вирішуються оперативно і професійно. Працюємо по всій території України.

 

Наличие товара на складе

Большой ассортимент

Доставка по всей Украине

Пластик Европейского производства

Наші партнери

Залишилися питання?

Залиште заявку в формі справа або зателефонуйте нам по телефону

+38 (095) 534 17 03

  Залиште заявку і отримаєте безкоштовну консультацію

  Ваше ім'я


  Ваш телефон


  Ваш Email