+38 067 245 88 89
Клинові засувки

Клинові засувки

Клинові засувки

Клинові засувки – найбільш затребуваний на ринку вид запірної арматури, що використовується в магістральних трубопроводах, по яких поставляється теплоносій, газ, вода, нафтопродукти та інші цінні речовини. Для приєднання до трубопроводу їх оснащують муфтами і фланцями.

Принцип роботи

Засувки закриваються металевим клином, який з’єднаний зі штоком. Така трубопровідна арматура завжди знаходиться в одному з двох положень: закритому чи відкритому. Відкриття або закриття засувки забезпечується за рахунок переміщення металевого клина перпендикулярно потоку робочого середовища. Перевагою клинових засувок є:

  • ремонтопридатність;
  • швидкий розбір фланцевого з’єднання;
  • невелика будівельна висота;
  • стійкість до високих температур до 300 ° С.

Наскільки важливо вибрати якісну засувку

Клинові засувки використовуються в питних трубопроводах, газових і нафтових магістралях. Від якості обраної засувки залежить працездатність інженерних мереж, безпека обладнання і людей на виробництві.

На сайті Промпластик ви можете замовити необхідну конструкцію для свого трубопроводу. Залиште заявку на зворотний дзвінок, і наш менеджер зв’яжеться з вами в робочий час.

Засувки

Засувки - тип трубопровідної арматури, який відрізняється від кульових кранів замикаючим елементом, що переміщається під кутом 90 ° до потоку робочого середовища.

Засувки

Кульові крани

Кульові крани - це спеціальна запірна арматура для водопроводів, газових і нафтових магістралей, систем опалення та водопостачання, головний елемент якої має сферичну форму.

Кульові крани

Клинові засувки

Клинові засувки - найбільш затребуваний на ринку вид запірної арматури, що використовується в магістральних трубопроводах, по яких поставляється теплоносій, газ, вода, нафтопродукти та інші цінні речовини. Для приєднання до трубопроводу їх оснащують муфтами і фланцями.

Клинові засувки

П-подібний профіль

П-подібний профіль повсюдно використовується при проведенні будівельних і ремонтних робіт. Виконаний з металу і надзвичайно міцний, він ідеально підходить для установки в житлових приміщеннях і на промислових об'єктах.

П-подібний профіль

Труби пластикові

Труби пластикові прийшли на зміну важким металевим конструкціям і відразу стали популярними завдяки зменшеній вазі і стійкості до корозії.

Труби пластикові