+38 067 245 88 89
Бурти, втулки, П- подібний профіль

Бурти, втулки, П- подібний профіль

Компанія «Пром пластик Україна» пропонує купити втулки, бурти, П- подібний профіль пластиковий для монтажу систем водопостачання, кондиціонування, каналізації та опалення. Такі комплектуючі також застосовують в якості витратних елементів машин і механізмів. Пластикові вироби виготовляються з жорсткого полімеру НПВХ (непластифікований полівінілхлорид) або пластифікованого ПВХ матеріалу.

Сфера застосування

П- подібний профіль пластиковий часто застосовується для ремонту та оздоблення приміщень. Він приховає монтажні щілини, зазори і нерівності листових матеріалів. Профіль з хімічно стійкого поліпропілену використовується під час виготовлення та монтажу конструкцій із пластику (ємності, резервуари, очисні установки). Він захищає конструкції з металу від впливу агресивних речовин і реагентів. За рахунок екологічної безпеки, профіль пластиковий може використовуватися в хімічній або харчовій промисловості.

Пластикові бурти використовуються в системах гарячого і холодного водопостачання, опалення та відведення каналізаційних стічних вод. Бурт призначений для з’єднання пластикових і металевих труб.

Пластикові втулки мають високу міцність і антифрикційних, що дозволяє використовувати вироби у фармацевтичній, машинобудівної, металургійної та хімічної промисловості. Їх використовують в підшипникових вузлах, гальмівних валах, поворотних осях, підвісці автомобілів, машин і механізмів, устаткування та верстатів. Пластикова втулка використовується для окінцювання труб, захищаючи кабелі від механічного пошкодження об гострі торці.

Купити пластиковий профіль і втулки в «Пром пластик Україна»

У каталозі нашої компанії представлений широкий асортимент пластикових елементів для монтажу систем водопостачання, опалення, каналізації, резервуарів, комплектації промислового, харчового і сільськогосподарського устаткування. Витратний матеріал може поставлятися в різних типорозмірах і кольорі. Залишилися питання? Наші консультанти допоможуть правильно вибрати вироби в залежності від майбутніх завдань.

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам у Новому році нових та більших звершень, ніж  були у 2021 році, енергії, креативу та цікавих проектів, відповідальних партнерівнадійних постачальників та процвітання бізнесу.

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Поліпропілен та поліетилен

У чому ж подібність та відмінність поліетилену та поліпропілену? Обидва - штучні органічні полімери, що мають відмінні експлуатаційні характеристики. Вони мають схожі фізико-механічні властивості, а сфера їхнього використання часто перетинається.

Поліпропілен та поліетилен

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Пластик листовий широко застосовується для обробки та облицювання різних поверхонь та обладнання. Сфера використання багато в чому залежить від типу та експлуатаційних властивостей пластику, що визначаються виходячи з наповнювача.

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Як зберегти пластик у зимовий період

Замінити дорогі облицювальні матеріали покликаний пластик для облицювання. Він є синтетичний матеріал, отриманий на основі органічних полімерів.

Як зберегти пластик у зимовий період