+38 067 245 88 89
Бурти, втулки, П- подібний профіль

Бурти, втулки, П- подібний профіль

Компанія «Пром пластик Україна» пропонує купити втулки, бурти, П- подібний профіль пластиковий для монтажу систем водопостачання, кондиціонування, каналізації та опалення. Такі комплектуючі також застосовують в якості витратних елементів машин і механізмів. Пластикові вироби виготовляються з жорсткого полімеру НПВХ (непластифікований полівінілхлорид) або пластифікованого ПВХ матеріалу.

Сфера застосування

П- подібний профіль пластиковий часто застосовується для ремонту та оздоблення приміщень. Він приховає монтажні щілини, зазори і нерівності листових матеріалів. Профіль з хімічно стійкого поліпропілену використовується під час виготовлення та монтажу конструкцій із пластику (ємності, резервуари, очисні установки). Він захищає конструкції з металу від впливу агресивних речовин і реагентів. За рахунок екологічної безпеки, профіль пластиковий може використовуватися в хімічній або харчовій промисловості.

Пластикові бурти використовуються в системах гарячого і холодного водопостачання, опалення та відведення каналізаційних стічних вод. Бурт призначений для з’єднання пластикових і металевих труб.

Пластикові втулки мають високу міцність і антифрикційних, що дозволяє використовувати вироби у фармацевтичній, машинобудівної, металургійної та хімічної промисловості. Їх використовують в підшипникових вузлах, гальмівних валах, поворотних осях, підвісці автомобілів, машин і механізмів, устаткування та верстатів. Пластикова втулка використовується для окінцювання труб, захищаючи кабелі від механічного пошкодження об гострі торці.

Купити пластиковий профіль і втулки в «Пром пластик Україна»

У каталозі нашої компанії представлений широкий асортимент пластикових елементів для монтажу систем водопостачання, опалення, каналізації, резервуарів, комплектації промислового, харчового і сільськогосподарського устаткування. Витратний матеріал може поставлятися в різних типорозмірах і кольорі. Залишилися питання? Наші консультанти допоможуть правильно вибрати вироби в залежності від майбутніх завдань.

Як уникнути складнощів при роботі з поліпропіленом і поліетиленом листовим

Основними різновидами пластика є поліпропілен (РР) і поліетилен листовий (РЕ), які конкурують між собою властивостями, сферою застосування, але при цьому мають несуттєві фізико-механічні відмінності. Давайте розберемося, що представляють собою ці матеріали, чим відрізняються і які труднощі можуть виникнути при роботі з ними.

Як уникнути складнощів при роботі з поліпропіленом і поліетиленом листовим

Поліетилен листовий

Відмінною альтернативою склу та дереву може стати листовий поліетилен, що представляється собою термопластичний матеріал, отриманий в ході полімеризації етилену. Листовий поліетилен стійкий до впливу сонячного світла, тому ідеально тримає свій первісний колір. Конструкційний матеріал пластичний і легко приймає будь-яку необхідну форму.

Поліетилен листовий

Поліпропілен і його використання при будівництві

Замінити багато дорогих будівельних та оздоблювальних матеріалів зможе поліпропілен листовий.

Поліпропілен і його використання при будівництві

Як продовжити термін служби пластику

До основних видів промислового пластика відносяться листовий поліпропілен і поліетилен різних кольорів, розмірів і товщини листа. На відміну від поліетилену, поліпропілен більш практичний в плані застосування і властивостей.

Як продовжити термін служби пластику

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну

Сьогодні на зміну дорогим оздоблювальним матеріалами прийшов дешевий, але практичний пластик для басейну. Це може бути листовий поліпропілен або поліетилен товщиною 3-30 мм і 1-50 мм відповідно.

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну