+38 067 245 88 89
Бурти, втулки, П- подібний профіль

Бурти, втулки, П- подібний профіль

Компанія «Пром пластик Україна» пропонує купити втулки, бурти, П- подібний профіль пластиковий для монтажу систем водопостачання, кондиціонування, каналізації та опалення. Такі комплектуючі також застосовують в якості витратних елементів машин і механізмів. Пластикові вироби виготовляються з жорсткого полімеру НПВХ (непластифікований полівінілхлорид) або пластифікованого ПВХ матеріалу.

Сфера застосування

П- подібний профіль пластиковий часто застосовується для ремонту та оздоблення приміщень. Він приховає монтажні щілини, зазори і нерівності листових матеріалів. Профіль з хімічно стійкого поліпропілену використовується під час виготовлення та монтажу конструкцій із пластику (ємності, резервуари, очисні установки). Він захищає конструкції з металу від впливу агресивних речовин і реагентів. За рахунок екологічної безпеки, профіль пластиковий може використовуватися в хімічній або харчовій промисловості.

Пластикові бурти використовуються в системах гарячого і холодного водопостачання, опалення та відведення каналізаційних стічних вод. Бурт призначений для з’єднання пластикових і металевих труб.

Пластикові втулки мають високу міцність і антифрикційних, що дозволяє використовувати вироби у фармацевтичній, машинобудівної, металургійної та хімічної промисловості. Їх використовують в підшипникових вузлах, гальмівних валах, поворотних осях, підвісці автомобілів, машин і механізмів, устаткування та верстатів. Пластикова втулка використовується для окінцювання труб, захищаючи кабелі від механічного пошкодження об гострі торці.

Купити пластиковий профіль і втулки в «Пром пластик Україна»

У каталозі нашої компанії представлений широкий асортимент пластикових елементів для монтажу систем водопостачання, опалення, каналізації, резервуарів, комплектації промислового, харчового і сільськогосподарського устаткування. Витратний матеріал може поставлятися в різних типорозмірах і кольорі. Залишилися питання? Наші консультанти допоможуть правильно вибрати вироби в залежності від майбутніх завдань.

Вітаємо з Великоднем

Христос воскрес для всього людства. Але він також воскрес для кожного з нас, щоб прогнати скорботу і смуток, відчай і безнадія. Великдень – це символ надії, свято справедливості, втілення сили Господа. Найсвітліші, добрі і теплі привітання з Великоднем летять на крилах ангелів до вас! Нехай Бог дарує мир душі, доброту і чистоту думок! Христос Воскрес!

Вітаємо з Великоднем

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Колектив компанії Промпластик вітає колег, партнерів, замовників з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим Бажаємо усім найголовнішого – миру та сили на відбудову. А ми як надійний постачальник допоможемо вам

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Особливості експлуатації запірної арматури взимку пов'язані з ризиком замерзання води в трубопроводах, де встановлюються засувки, крани, заслінки та інші види арматури.

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини).

Засувки: сучасні рішення

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022