+38 067 245 88 89
Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Поліпропілен – штучний органічний полімер, що має відмінні експлуатаційні характеристики, що дозволяють використовувати синтетичний матеріал не тільки для сантехніки, але і в будівельних цілях. З листів поліпропілену виходить відмінний облицювальний матеріал високої щільності, низьким коефіцієнтом вологопоглинання, стабільністю та стійкістю до агресивних середовищ (луг, кислоти, хімія).

Пластик листовий широко застосовується для обробки та облицювання різних поверхонь та обладнання. Сфера використання багато в чому залежить від типу та експлуатаційних властивостей пластику, які визначаються виходячи з наповнювача – додавання матеріалів органічного та неорганічного походження дозволить покращити міцність, підвищити стійкість до температурної дії, теплопровідність, усадку матеріалу під час пресування.

Поліпропілен листової РР не проводить електрики, що дозволяє використовувати матеріал для ізоляції електричного обладнання та інструменту. Листи пластику легко обробляються і з’єднуються між собою шляхом зварювання торців із застосуванням спеціального паяльника та електродів з поліпропілену, які розплавляються та заповнюють місце стику.

При проведенні оздоблювальних робіт поліпропіленом у зимовий час потрібно знати, що гомополімер поліпропілену PPH досить погано переносить сильні морози. Так, при температурі мінус 20-30 ° С матеріал кристалізується, змінюються його фізико-механічні характеристики – пластик дубіє на морозі, стає крихким і менш пластичним. Для суворих кліматичних умов краще використовувати як облицювання сополімер поліпропілену PP-R, який більш стійкий до морозів.

Облицювальне пластикове покриття може просто розтріскатися або переламатися навіть за невеликого фізичного зусилля, тому промисловий пластик підходить більше для внутрішнього використання. Але оскільки українські зими стали м’якшими, і температура рідко знижується до – 30 градусів, поліпропілен все ж таки можна експлуатувати на вулиці. Щоб зменшити вплив морозу у холодні дні, поверхня пластику змащується спеціальними засобами. Також для догляду взимку за пластиковим облицюванням застосовують різні утеплювачі.

Де придбати поліпропілен у зимовий період 

Компанія «Промпластик» пропонує за вигідною ціною купити поліпропілен листовий у Львові для облицювання різних поверхонь. У нашому каталозі ви знайдете різноманітність листового поліпропілену різної товщини та колірного виконання. Оформляйте замовлення в один клік, і ми доставимо ваше замовлення по Львову та області або до будь-якого іншого населеного пункту України службами доставки.

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам у Новому році нових та більших звершень, ніж  були у 2021 році, енергії, креативу та цікавих проектів, відповідальних партнерівнадійних постачальників та процвітання бізнесу.

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Поліпропілен та поліетилен

У чому ж подібність та відмінність поліетилену та поліпропілену? Обидва - штучні органічні полімери, що мають відмінні експлуатаційні характеристики. Вони мають схожі фізико-механічні властивості, а сфера їхнього використання часто перетинається.

Поліпропілен та поліетилен

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Пластик листовий широко застосовується для обробки та облицювання різних поверхонь та обладнання. Сфера використання багато в чому залежить від типу та експлуатаційних властивостей пластику, що визначаються виходячи з наповнювача.

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Як зберегти пластик у зимовий період

Замінити дорогі облицювальні матеріали покликаний пластик для облицювання. Він є синтетичний матеріал, отриманий на основі органічних полімерів.

Як зберегти пластик у зимовий період