+38 067 245 88 89
Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Поліпропілен – штучний органічний полімер, що має відмінні експлуатаційні характеристики, що дозволяють використовувати синтетичний матеріал не тільки для сантехніки, але і в будівельних цілях. З листів поліпропілену виходить відмінний облицювальний матеріал високої щільності, низьким коефіцієнтом вологопоглинання, стабільністю та стійкістю до агресивних середовищ (луг, кислоти, хімія).

Пластик листовий широко застосовується для обробки та облицювання різних поверхонь та обладнання. Сфера використання багато в чому залежить від типу та експлуатаційних властивостей пластику, які визначаються виходячи з наповнювача – додавання матеріалів органічного та неорганічного походження дозволить покращити міцність, підвищити стійкість до температурної дії, теплопровідність, усадку матеріалу під час пресування.

Поліпропілен листової РР не проводить електрики, що дозволяє використовувати матеріал для ізоляції електричного обладнання та інструменту. Листи пластику легко обробляються і з’єднуються між собою шляхом зварювання торців із застосуванням спеціального паяльника та електродів з поліпропілену, які розплавляються та заповнюють місце стику.

При проведенні оздоблювальних робіт поліпропіленом у зимовий час потрібно знати, що гомополімер поліпропілену PPH досить погано переносить сильні морози. Так, при температурі мінус 20-30 ° С матеріал кристалізується, змінюються його фізико-механічні характеристики – пластик дубіє на морозі, стає крихким і менш пластичним. Для суворих кліматичних умов краще використовувати як облицювання сополімер поліпропілену PP-R, який більш стійкий до морозів.

Облицювальне пластикове покриття може просто розтріскатися або переламатися навіть за невеликого фізичного зусилля, тому промисловий пластик підходить більше для внутрішнього використання. Але оскільки українські зими стали м’якшими, і температура рідко знижується до – 30 градусів, поліпропілен все ж таки можна експлуатувати на вулиці. Щоб зменшити вплив морозу у холодні дні, поверхня пластику змащується спеціальними засобами. Також для догляду взимку за пластиковим облицюванням застосовують різні утеплювачі.

Де придбати поліпропілен у зимовий період 

Компанія «Промпластик» пропонує за вигідною ціною купити поліпропілен листовий у Львові для облицювання різних поверхонь. У нашому каталозі ви знайдете різноманітність листового поліпропілену різної товщини та колірного виконання. Оформляйте замовлення в один клік, і ми доставимо ваше замовлення по Львову та області або до будь-якого іншого населеного пункту України службами доставки.

Вітаємо з Великоднем

Христос воскрес для всього людства. Але він також воскрес для кожного з нас, щоб прогнати скорботу і смуток, відчай і безнадія. Великдень – це символ надії, свято справедливості, втілення сили Господа. Найсвітліші, добрі і теплі привітання з Великоднем летять на крилах ангелів до вас! Нехай Бог дарує мир душі, доброту і чистоту думок! Христос Воскрес!

Вітаємо з Великоднем

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Колектив компанії Промпластик вітає колег, партнерів, замовників з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим Бажаємо усім найголовнішого – миру та сили на відбудову. А ми як надійний постачальник допоможемо вам

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Особливості експлуатації запірної арматури взимку пов'язані з ризиком замерзання води в трубопроводах, де встановлюються засувки, крани, заслінки та інші види арматури.

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини).

Засувки: сучасні рішення

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022