+38 067 245 88 89
Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну

До недавнього часу обробку басейнів здійснювали за допомогою керамічної плитки, мозаїки, натурального каменю (граніту, мармуру) та інших оздоблювальних матеріалів, які добре «працюють» у вологому середовищі.

Сьогодні на зміну дорогим оздоблювальним матеріалами прийшов дешевий, але практичний пластик для басейну. Це може бути листовий поліпропілен або поліетилен товщиною 3-30 мм і 1-50 мм відповідно.

Для обробки басейнів найкраще підходить поліпропілен, який практично за всіма показниками перевершує поліетилен і ПВХ. Матеріал не розкладається довгий час, не має запаху і дуже зручний для обробки басейнів.

Для вибору пластика необхідно розрахувати габарити басейну і підібрати потрібну кількість листів, зовнішня сторона яких повинна покриватися глянсовою плівкою для кращої міцності і захисту.

Щоб продовжити термін служби пластикової обробки, необхідно правильно доглядати за басейном, а також придбати додаткове обладнання і засоби для обслуговування (хімія для басейнів, фільтра). При настанні холодів, вода з резервуару відкачується, чаша басейну очищається і консервується до наступного сезону.

Плюси і мінуси пластикової обшивки

голубой пластик для бассейна

Пластикові чаші для басейнів легко перевозити і відновлювати, що є незаперечною перевагою на користь даного матеріалу. Листовий поліпропілен не руйнується під дією ультрафіолету і не накопичує на внутрішній поверхні відкладень і сміття.

Залежно від габаритів басейну, пластикові чаші відливають цільними конструкціями або по частинах для зручності транспортування на об’єкт. Для зварювання складових елементів використовують спеціальний зварювальний апарат, який залишає ледве помітні шви.

Переваги пластикової обробки басейнів:

  • Щільні листи поліпропілену з коефіцієнтом поглинання в межах 0,14 – 1% виключають протікання, проникнення грибків всередину і руйнування конструкції басейну.
  • Матеріал стійкий до ультрафіолетових променів і температурних перепадів. Витримує тиск води, деформації і механічні дії.
  • Властива для пластику еластичність дозволяє якісно облицьовувати чаші басейнів будь-якої форми.
  • Екологічно безпечний нетоксичний поліпропілен відповідає вимогам і нормам СанПіН.
  • Вартість облицювання басейнів пластиком співрозмірна з іншими матеріалами, при цьому термін служби значно більший.

Основний мінус поліпропіленової обробки – менша практичність для відкритих басейнів, так як при відсутності води пластик може прогріватися / охолоджуватися до критичних температур, в результаті чого порушується герметичність басейну і його естетичний вигляд.

Промпластік

Компанія «Промпластік» пропонує на вигідних умовах купити пластик в Україні для облицювання басейнів і інших задач. Телефонуйте, і ми доставимо ваше замовлення в будь-який куточок України зручним для вас способом.

Вітаємо з Великоднем

Христос воскрес для всього людства. Але він також воскрес для кожного з нас, щоб прогнати скорботу і смуток, відчай і безнадія. Великдень – це символ надії, свято справедливості, втілення сили Господа. Найсвітліші, добрі і теплі привітання з Великоднем летять на крилах ангелів до вас! Нехай Бог дарує мир душі, доброту і чистоту думок! Христос Воскрес!

Вітаємо з Великоднем

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Колектив компанії Промпластик вітає колег, партнерів, замовників з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим Бажаємо усім найголовнішого – миру та сили на відбудову. А ми як надійний постачальник допоможемо вам

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Особливості експлуатації запірної арматури взимку пов'язані з ризиком замерзання води в трубопроводах, де встановлюються засувки, крани, заслінки та інші види арматури.

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини).

Засувки: сучасні рішення

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022