+38 067 245 88 89
Пластик для басейну

Пластик для басейну

Облицювання басейну пластиком – популярний напрям в сфері будівництва. Басейн пластиковий виготовляється з УФ-стабілізованого поліпропілену в різних геометричних формах. Це може бути поліпропілен листовий і рулонний або борти для оформлення країв басейну.

Для кращого збереження від негативного впливу УФ-променів, поверхня виробів захищена спеціальною плівкою Polystone®. Можуть виготовлятися в декількох відтінках блакитного кольору. Легко піддаються зварюванню з використанням прутка відповідної марки матеріалу.

Види пластика для басейну

Основним матеріалом для виготовлення басейнів є екологічно безпечний спінений сополімер. Для цього матеріалу характерні:

  • гладка поверхня,
  • мінімальна вага,
  • відмінна зварюваність;
  • довговічність;
  • невелика ціна.

Продукт має сертифікати, що підтверджують безпеку застосування навіть в харчовій промисловості.

Особливості та переваги

Пластик для басейну стійкий до ультрафіолетового випромінювання, тому басейни для дачі не вигоряють на відкритій місцевості. Безшовна конструкція листів і рулонів забезпечує надійність і герметичність резервуара. Матеріал не вступає в хімічні реакції і стійкий до температурних перепадів. Висока технологічність і легка обробка поліпропілену дозволяє створювати райський куточок з кришталевою водою різних форм і розмірів, а також швидко вводити об’єкт в експлуатацію. Матеріал має низьку теплопровідність, тому температура води в басейні падає дуже повільно.

Купити пластик для басейну в Пром пластик Україна

Наша компанія пропонує купити пластик для будівництва басейнів і інших типів резервуарів для води. На всю продукцію є сертифікат якості, як гарантія безпечної експлуатації. Для оформлення заявки, звертайтеся до наших менеджерів за телефоном +38 067 245 88 89.

Як уникнути складнощів при роботі з поліпропіленом і поліетиленом листовим

Основними різновидами пластика є поліпропілен (РР) і поліетилен листовий (РЕ), які конкурують між собою властивостями, сферою застосування, але при цьому мають несуттєві фізико-механічні відмінності. Давайте розберемося, що представляють собою ці матеріали, чим відрізняються і які труднощі можуть виникнути при роботі з ними.

Як уникнути складнощів при роботі з поліпропіленом і поліетиленом листовим

Поліетилен листовий

Відмінною альтернативою склу та дереву може стати листовий поліетилен, що представляється собою термопластичний матеріал, отриманий в ході полімеризації етилену. Листовий поліетилен стійкий до впливу сонячного світла, тому ідеально тримає свій первісний колір. Конструкційний матеріал пластичний і легко приймає будь-яку необхідну форму.

Поліетилен листовий

Поліпропілен і його використання при будівництві

Замінити багато дорогих будівельних та оздоблювальних матеріалів зможе поліпропілен листовий.

Поліпропілен і його використання при будівництві

Як продовжити термін служби пластику

До основних видів промислового пластика відносяться листовий поліпропілен і поліетилен різних кольорів, розмірів і товщини листа. На відміну від поліетилену, поліпропілен більш практичний в плані застосування і властивостей.

Як продовжити термін служби пластику

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну

Сьогодні на зміну дорогим оздоблювальним матеріалами прийшов дешевий, але практичний пластик для басейну. Це може бути листовий поліпропілен або поліетилен товщиною 3-30 мм і 1-50 мм відповідно.

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну