+38 067 245 88 89
Пластик для басейну

Пластик для басейну

Облицювання басейну пластиком – популярний напрям в сфері будівництва. Басейн пластиковий виготовляється з УФ-стабілізованого поліпропілену в різних геометричних формах. Це може бути поліпропілен листовий і рулонний або борти для оформлення країв басейну.

Для кращого збереження від негативного впливу УФ-променів, поверхня виробів захищена спеціальною плівкою Polystone®. Можуть виготовлятися в декількох відтінках блакитного кольору. Легко піддаються зварюванню з використанням прутка відповідної марки матеріалу.

Види пластика для басейну

Основним матеріалом для виготовлення басейнів є екологічно безпечний спінений сополімер. Для цього матеріалу характерні:

  • гладка поверхня,
  • мінімальна вага,
  • відмінна зварюваність;
  • довговічність;
  • невелика ціна.

Продукт має сертифікати, що підтверджують безпеку застосування навіть в харчовій промисловості.

Особливості та переваги

Пластик для басейну стійкий до ультрафіолетового випромінювання, тому басейни для дачі не вигоряють на відкритій місцевості. Безшовна конструкція листів і рулонів забезпечує надійність і герметичність резервуара. Матеріал не вступає в хімічні реакції і стійкий до температурних перепадів. Висока технологічність і легка обробка поліпропілену дозволяє створювати райський куточок з кришталевою водою різних форм і розмірів, а також швидко вводити об’єкт в експлуатацію. Матеріал має низьку теплопровідність, тому температура води в басейні падає дуже повільно.

Купити пластик для басейну в Пром пластик Україна

Наша компанія пропонує купити пластик для будівництва басейнів і інших типів резервуарів для води. На всю продукцію є сертифікат якості, як гарантія безпечної експлуатації. Для оформлення заявки, звертайтеся до наших менеджерів за телефоном +38 067 245 88 89.

Вітаємо з Великоднем

Христос воскрес для всього людства. Але він також воскрес для кожного з нас, щоб прогнати скорботу і смуток, відчай і безнадія. Великдень – це символ надії, свято справедливості, втілення сили Господа. Найсвітліші, добрі і теплі привітання з Великоднем летять на крилах ангелів до вас! Нехай Бог дарує мир душі, доброту і чистоту думок! Христос Воскрес!

Вітаємо з Великоднем

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Колектив компанії Промпластик вітає колег, партнерів, замовників з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим Бажаємо усім найголовнішого – миру та сили на відбудову. А ми як надійний постачальник допоможемо вам

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Особливості експлуатації запірної арматури взимку пов'язані з ризиком замерзання води в трубопроводах, де встановлюються засувки, крани, заслінки та інші види арматури.

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини).

Засувки: сучасні рішення

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022