+38 067 245 88 89
Пластик для басейну

Пластик для басейну

Облицювання басейну пластиком – популярний напрям в сфері будівництва. Басейн пластиковий виготовляється з УФ-стабілізованого поліпропілену в різних геометричних формах. Це може бути поліпропілен листовий і рулонний або борти для оформлення країв басейну.

Для кращого збереження від негативного впливу УФ-променів, поверхня виробів захищена спеціальною плівкою Polystone®. Можуть виготовлятися в декількох відтінках блакитного кольору. Легко піддаються зварюванню з використанням прутка відповідної марки матеріалу.

Види пластика для басейну

Основним матеріалом для виготовлення басейнів є екологічно безпечний спінений сополімер. Для цього матеріалу характерні:

  • гладка поверхня,
  • мінімальна вага,
  • відмінна зварюваність;
  • довговічність;
  • невелика ціна.

Продукт має сертифікати, що підтверджують безпеку застосування навіть в харчовій промисловості.

Особливості та переваги

Пластик для басейну стійкий до ультрафіолетового випромінювання, тому басейни для дачі не вигоряють на відкритій місцевості. Безшовна конструкція листів і рулонів забезпечує надійність і герметичність резервуара. Матеріал не вступає в хімічні реакції і стійкий до температурних перепадів. Висока технологічність і легка обробка поліпропілену дозволяє створювати райський куточок з кришталевою водою різних форм і розмірів, а також швидко вводити об’єкт в експлуатацію. Матеріал має низьку теплопровідність, тому температура води в басейні падає дуже повільно.

Купити пластик для басейну в Пром пластик Україна

Наша компанія пропонує купити пластик для будівництва басейнів і інших типів резервуарів для води. На всю продукцію є сертифікат якості, як гарантія безпечної експлуатації. Для оформлення заявки, звертайтеся до наших менеджерів за телефоном +38 067 245 88 89.

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам у Новому році нових та більших звершень, ніж  були у 2021 році, енергії, креативу та цікавих проектів, відповідальних партнерівнадійних постачальників та процвітання бізнесу.

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Поліпропілен та поліетилен

У чому ж подібність та відмінність поліетилену та поліпропілену? Обидва - штучні органічні полімери, що мають відмінні експлуатаційні характеристики. Вони мають схожі фізико-механічні властивості, а сфера їхнього використання часто перетинається.

Поліпропілен та поліетилен

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Пластик листовий широко застосовується для обробки та облицювання різних поверхонь та обладнання. Сфера використання багато в чому залежить від типу та експлуатаційних властивостей пластику, що визначаються виходячи з наповнювача.

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Як зберегти пластик у зимовий період

Замінити дорогі облицювальні матеріали покликаний пластик для облицювання. Він є синтетичний матеріал, отриманий на основі органічних полімерів.

Як зберегти пластик у зимовий період