+38 067 245 88 89
Поліетилен листовий

Поліетилен листовий

Для спрощення виробничих процесів і здешевлення кінцевої продукції на зміну дорогим і менш практичним матеріалами прийшов поліетилен. Цей термопластичний полімер, отриманий в процесі полімеризації етилену під високим, середнім або низьким тиском, використовується для серійного виробництва товарів промислового і господарського призначення.

Поліетилен листовий

Великий попит на поліетилен листовий пояснюється такими особливостями і перевагами продукції:

 • стійкість до температурних перепадів в діапазоні -60 ° С … + 70 °С;
 • легкість в механічній обробці і низька поглинальна здатність;
 • нейтральність до кислот, лугів та інших агресивних речовин;
 • діелектричні властивості і стійкість на розрив до 60 МПа;
 • практично не пропускає вологу і технологічні рідини;
 • відмінна еластичність (параметр плинності становить 70 г / 10 хв).

Сфери застосування

Всі перераховані вище особливості і переваги, включаючи просту технологію переробки і обробки сировини, комплекс хімічних, фізичних, механічних і діелектричних властивостей, дозволяють використовувати поліетилен в багатьох галузях і визначають його споживчі якості.

З поліетилену виготовляють такі вироби:

 • пакувальні термоусадочні і стретч плівки;
 • водопровідні, безнапірні і напірні труби;
 • різні види ємностей (цистерни, бутлі, пляшки, каністри);
 • будівельні матеріали і деталі машин і механізмів;
 • санітарно-технічна продукція і протези;
 • господарські та побутові предмети (фітинги, обробні дошки);
 • електротехнічні вироби і покриття для підлоги.

Цим переліком сфера використання поліетиленової продукції не обмежується.

Експлуатаційні властивості

Використання різних технологій виготовлення поліетиленових деталей дозволяє отримати різні експлуатаційні властивості готової продукції:

 1. Екструзія – використовується при виготовленні труб, плівки, панелей, кабелів для різних сфер діяльності. Продукція має високу щільність – 1,15 г / см3 і практично не пропускає вологу.
 2. Лиття під тиском використовується для виробництва поліетиленової упаковки, яка має показники водопоглинання до 2% за 30 днів.
 3. Екструзійно-видувний метод виготовлення дозволяє отримати тару і ємності для зберігання води і слабоагресивних рідин при температурі до 80 ° С.

Сьогодні широко застосовується зварювання поліетиленових виробів, для чого використовується зварювальний пруток (зварювальний дріт).

На нашому сайті ви зможете вигідно купити поліетилен у вигляді прямокутних профілів, листів, суцільних стрижнів за цінами виробника самовивозом або з доставкою по Україні. Для оформлення замовлення звертайтесь до наших менеджерів.

Вітаємо з Великоднем

Христос воскрес для всього людства. Але він також воскрес для кожного з нас, щоб прогнати скорботу і смуток, відчай і безнадія. Великдень – це символ надії, свято справедливості, втілення сили Господа. Найсвітліші, добрі і теплі привітання з Великоднем летять на крилах ангелів до вас! Нехай Бог дарує мир душі, доброту і чистоту думок! Христос Воскрес!

Вітаємо з Великоднем

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Колектив компанії Промпластик вітає колег, партнерів, замовників з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим Бажаємо усім найголовнішого – миру та сили на відбудову. А ми як надійний постачальник допоможемо вам

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Особливості експлуатації запірної арматури взимку пов'язані з ризиком замерзання води в трубопроводах, де встановлюються засувки, крани, заслінки та інші види арматури.

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини).

Засувки: сучасні рішення

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022