+38 067 245 88 89
Поліетилен листовий

Поліетилен листовий

Для спрощення виробничих процесів і здешевлення кінцевої продукції на зміну дорогим і менш практичним матеріалами прийшов поліетилен. Цей термопластичний полімер, отриманий в процесі полімеризації етилену під високим, середнім або низьким тиском, використовується для серійного виробництва товарів промислового і господарського призначення.

Поліетилен листовий

Великий попит на поліетилен листовий пояснюється такими особливостями і перевагами продукції:

 • стійкість до температурних перепадів в діапазоні -60 ° С … + 70 °С;
 • легкість в механічній обробці і низька поглинальна здатність;
 • нейтральність до кислот, лугів та інших агресивних речовин;
 • діелектричні властивості і стійкість на розрив до 60 МПа;
 • практично не пропускає вологу і технологічні рідини;
 • відмінна еластичність (параметр плинності становить 70 г / 10 хв).

Сфери застосування

Всі перераховані вище особливості і переваги, включаючи просту технологію переробки і обробки сировини, комплекс хімічних, фізичних, механічних і діелектричних властивостей, дозволяють використовувати поліетилен в багатьох галузях і визначають його споживчі якості.

З поліетилену виготовляють такі вироби:

 • пакувальні термоусадочні і стретч плівки;
 • водопровідні, безнапірні і напірні труби;
 • різні види ємностей (цистерни, бутлі, пляшки, каністри);
 • будівельні матеріали і деталі машин і механізмів;
 • санітарно-технічна продукція і протези;
 • господарські та побутові предмети (фітинги, обробні дошки);
 • електротехнічні вироби і покриття для підлоги.

Цим переліком сфера використання поліетиленової продукції не обмежується.

Експлуатаційні властивості

Використання різних технологій виготовлення поліетиленових деталей дозволяє отримати різні експлуатаційні властивості готової продукції:

 1. Екструзія – використовується при виготовленні труб, плівки, панелей, кабелів для різних сфер діяльності. Продукція має високу щільність – 1,15 г / см3 і практично не пропускає вологу.
 2. Лиття під тиском використовується для виробництва поліетиленової упаковки, яка має показники водопоглинання до 2% за 30 днів.
 3. Екструзійно-видувний метод виготовлення дозволяє отримати тару і ємності для зберігання води і слабоагресивних рідин при температурі до 80 ° С.

Сьогодні широко застосовується зварювання поліетиленових виробів, для чого використовується зварювальний пруток (зварювальний дріт).

На нашому сайті ви зможете вигідно купити поліетилен у вигляді прямокутних профілів, листів, суцільних стрижнів за цінами виробника самовивозом або з доставкою по Україні. Для оформлення замовлення звертайтесь до наших менеджерів.

Як уникнути складнощів при роботі з поліпропіленом і поліетиленом листовим

Основними різновидами пластика є поліпропілен (РР) і поліетилен листовий (РЕ), які конкурують між собою властивостями, сферою застосування, але при цьому мають несуттєві фізико-механічні відмінності. Давайте розберемося, що представляють собою ці матеріали, чим відрізняються і які труднощі можуть виникнути при роботі з ними.

Як уникнути складнощів при роботі з поліпропіленом і поліетиленом листовим

Поліетилен листовий

Відмінною альтернативою склу та дереву може стати листовий поліетилен, що представляється собою термопластичний матеріал, отриманий в ході полімеризації етилену. Листовий поліетилен стійкий до впливу сонячного світла, тому ідеально тримає свій первісний колір. Конструкційний матеріал пластичний і легко приймає будь-яку необхідну форму.

Поліетилен листовий

Поліпропілен і його використання при будівництві

Замінити багато дорогих будівельних та оздоблювальних матеріалів зможе поліпропілен листовий.

Поліпропілен і його використання при будівництві

Як продовжити термін служби пластику

До основних видів промислового пластика відносяться листовий поліпропілен і поліетилен різних кольорів, розмірів і товщини листа. На відміну від поліетилену, поліпропілен більш практичний в плані застосування і властивостей.

Як продовжити термін служби пластику

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну

Сьогодні на зміну дорогим оздоблювальним матеріалами прийшов дешевий, але практичний пластик для басейну. Це може бути листовий поліпропілен або поліетилен товщиною 3-30 мм і 1-50 мм відповідно.

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну