+38 067 245 88 89
Поліпропілен і його використання при будівництві

Поліпропілен і його використання при будівництві

Замінити багато дорогих будівельних та оздоблювальних матеріалів зможе поліпропілен листовий. За фізико-механічними характеристиками матеріал схожий на поліетилен, але має меншу щільність – всього 0,91 г / см³. Це найменший параметр щільності серед усіх існуючих видів пластмас (термопластів, реактопластів і газонаповнених пластмас).

Поліпропілен має гарну твердістю, стійкістю до стирання і підвищеній температурі. Розм’якшення матеріалу відбувається при температурі 140 ° C. Плавитися поліпропілен починає при 175 ° C. Чутливий до світла і кисню. Для зменшення чутливості вводяться спеціальні стабілізатори.Что стосується механічних властивостей, розтягнення матеріалу залежить від прикладеного навантаження і температури поліпропілену.

Перераховані фізико-механічні характеристики дозволяють використовувати поліпропілен для будівництва та оздоблення басейнів. Листи поліпропілену з’єднуються в стик або під кутом 90 градусів за допомогою зварювальних прутків з аналогічного матеріалу. Пластик для басейну практично не схильний до корозійного розтріскування, що забезпечує тривалий термін експлуатації чаші і облицювання басейну. З поліпропілену виготовляють пластикові труби, сантехніку, футеровку, деталі, запасні частини, резервуари і ємності для води та інших рідин, полегшені конструкції, колодязі, вентиляційні системи і багато іншого. Завдяки антибактеріальному покриттю, матеріал застосовується в медицині.

Види поліпропілену

Розглянемо основні види поліпропіленових листів і їх властивості:

  1. Поліпропілен спінений – щільний екологічний матеріал, що володіє невеликою масою і стійкістю до зовнішнього середовища. Поліпропілен має низький коефіцієнт волого поглинання. Стійкий до лугів і кислот. Виготовляється у вигляді листів товщиною 10-19 мм блакитного і синього кольору. Затребуваний в будівельній сфері, промисловості, машинобудуванні, медицині і харчовій галузі.
  2. Поліпропілен листовий блакитний (синій) – листи світло-блакитного або насиченого кольору товщиною 4 – 10 мм і розміром 3 х 1,5 метра. З нього роблять чашу і облицювання відкритих або закритих басейнів. Стійкість поліпропілену до УФ, вологовідштовхувальні властивості і міцність дозволяють використовувати матеріал для виготовлення ємностей, в яких зберігають, транспортують воду і різні цінні рідини.
  3. Поліпропілен листовий сірий – листи сірого кольору товщиною 3 – 30 мм і розміром 3 х 1,5 метра. Мають високу ударостійкість, зносостійкість, стійкість до деформацій. Матеріал застосовується в суднобудуванні та машинобудуванні, будівництві, легкій і важкій промисловості.

Промпластик

Компанія «Промпластик» пропонує на вигідних умовах купити пластик у Львові з можливістю доставки по всій території України зручним для вас способом. Для допомоги у виборі матеріалу зверніться до нашого консультанта.

Як уникнути складнощів при роботі з поліпропіленом і поліетиленом листовим

Основними різновидами пластика є поліпропілен (РР) і поліетилен листовий (РЕ), які конкурують між собою властивостями, сферою застосування, але при цьому мають несуттєві фізико-механічні відмінності. Давайте розберемося, що представляють собою ці матеріали, чим відрізняються і які труднощі можуть виникнути при роботі з ними.

Як уникнути складнощів при роботі з поліпропіленом і поліетиленом листовим

Поліетилен листовий

Відмінною альтернативою склу та дереву може стати листовий поліетилен, що представляється собою термопластичний матеріал, отриманий в ході полімеризації етилену. Листовий поліетилен стійкий до впливу сонячного світла, тому ідеально тримає свій первісний колір. Конструкційний матеріал пластичний і легко приймає будь-яку необхідну форму.

Поліетилен листовий

Поліпропілен і його використання при будівництві

Замінити багато дорогих будівельних та оздоблювальних матеріалів зможе поліпропілен листовий.

Поліпропілен і його використання при будівництві

Як продовжити термін служби пластику

До основних видів промислового пластика відносяться листовий поліпропілен і поліетилен різних кольорів, розмірів і товщини листа. На відміну від поліетилену, поліпропілен більш практичний в плані застосування і властивостей.

Як продовжити термін служби пластику

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну

Сьогодні на зміну дорогим оздоблювальним матеріалами прийшов дешевий, але практичний пластик для басейну. Це може бути листовий поліпропілен або поліетилен товщиною 3-30 мм і 1-50 мм відповідно.

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну