+38 067 245 88 89
Поліпропілен і його використання при будівництві

Поліпропілен і його використання при будівництві

Замінити багато дорогих будівельних та оздоблювальних матеріалів зможе поліпропілен листовий. За фізико-механічними характеристиками матеріал схожий на поліетилен, але має меншу щільність – всього 0,91 г / см³. Це найменший параметр щільності серед усіх існуючих видів пластмас (термопластів, реактопластів і газонаповнених пластмас).

Поліпропілен має гарну твердістю, стійкістю до стирання і підвищеній температурі. Розм’якшення матеріалу відбувається при температурі 140 ° C. Плавитися поліпропілен починає при 175 ° C. Чутливий до світла і кисню. Для зменшення чутливості вводяться спеціальні стабілізатори.Что стосується механічних властивостей, розтягнення матеріалу залежить від прикладеного навантаження і температури поліпропілену.

Перераховані фізико-механічні характеристики дозволяють використовувати поліпропілен для будівництва та оздоблення басейнів. Листи поліпропілену з’єднуються в стик або під кутом 90 градусів за допомогою зварювальних прутків з аналогічного матеріалу. Пластик для басейну практично не схильний до корозійного розтріскування, що забезпечує тривалий термін експлуатації чаші і облицювання басейну. З поліпропілену виготовляють пластикові труби, сантехніку, футеровку, деталі, запасні частини, резервуари і ємності для води та інших рідин, полегшені конструкції, колодязі, вентиляційні системи і багато іншого. Завдяки антибактеріальному покриттю, матеріал застосовується в медицині.

Види поліпропілену

Розглянемо основні види поліпропіленових листів і їх властивості:

  1. Поліпропілен спінений – щільний екологічний матеріал, що володіє невеликою масою і стійкістю до зовнішнього середовища. Поліпропілен має низький коефіцієнт волого поглинання. Стійкий до лугів і кислот. Виготовляється у вигляді листів товщиною 10-19 мм блакитного і синього кольору. Затребуваний в будівельній сфері, промисловості, машинобудуванні, медицині і харчовій галузі.
  2. Поліпропілен листовий блакитний (синій) – листи світло-блакитного або насиченого кольору товщиною 4 – 10 мм і розміром 3 х 1,5 метра. З нього роблять чашу і облицювання відкритих або закритих басейнів. Стійкість поліпропілену до УФ, вологовідштовхувальні властивості і міцність дозволяють використовувати матеріал для виготовлення ємностей, в яких зберігають, транспортують воду і різні цінні рідини.
  3. Поліпропілен листовий сірий – листи сірого кольору товщиною 3 – 30 мм і розміром 3 х 1,5 метра. Мають високу ударостійкість, зносостійкість, стійкість до деформацій. Матеріал застосовується в суднобудуванні та машинобудуванні, будівництві, легкій і важкій промисловості.

Промпластик

Компанія «Промпластик» пропонує на вигідних умовах купити пластик у Львові з можливістю доставки по всій території України зручним для вас способом. Для допомоги у виборі матеріалу зверніться до нашого консультанта.

Вітаємо з Великоднем

Христос воскрес для всього людства. Але він також воскрес для кожного з нас, щоб прогнати скорботу і смуток, відчай і безнадія. Великдень – це символ надії, свято справедливості, втілення сили Господа. Найсвітліші, добрі і теплі привітання з Великоднем летять на крилах ангелів до вас! Нехай Бог дарує мир душі, доброту і чистоту думок! Христос Воскрес!

Вітаємо з Великоднем

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Колектив компанії Промпластик вітає колег, партнерів, замовників з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим Бажаємо усім найголовнішого – миру та сили на відбудову. А ми як надійний постачальник допоможемо вам

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Особливості експлуатації запірної арматури взимку пов'язані з ризиком замерзання води в трубопроводах, де встановлюються засувки, крани, заслінки та інші види арматури.

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини).

Засувки: сучасні рішення

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022