+38 067 245 88 89
Труби пластикові: плюси і мінуси

Труби пластикові: плюси і мінуси

Пластикові труби, в порівнянні з металевою арматурою, є економічно вигідним рішенням в плані ціна-якість для монтажу систем опалення та водопостачання. При правильному підході і експлуатації з урахуванням переваг матеріалу, труби з пластику можуть широко використовуватися в багатьох сферах: від домашнього господарства до промислової галузі.

 Сфера застосування та правила експлуатації пластикових труб 

Якщо ви плануєте змонтувати нову або реконструювати стару систему водопостачання / опалення, але бюджет обмежений, на допомогу прийдуть пластикові труби.

Пластикові труби для води можуть використовуватися для різних цілей, включаючи транспортування питної, пожежної та технічної води, теплоносіїв до котлів, бойлерів та іншого опалювального обладнання. Поліпропіленові труби також застосовуються в системах поливу і дренажу відкритим способом укладання або під землею, цементною стяжкою і т.д. Також широко використовуються пластикові труби для каналізації і систем водоочищення.

Шкода для людини і навколишнього середовища 

Пластик (поліпропілен) – матеріал, що відноситься до класу поліолефінів, які є екологічно безпечним продуктом. Поліпропіленові труби не впливають на технологічний процес і експлуатаційні властивості трубопроводів. Виробники поліпропіленових труб дають гарантію на свою продукцію строком до 25-50 років. Поліпропіленові труби можуть використовуватися як для холодного, так і гарячого внутрішнього водопостачання, систем теплих підлог і центрального опалення при температурі робочого середовища до +95 С.

Важливо враховувати, що при більш високих температурах, поліпропілен переходить в пластичний і в’язкий стан. Тому дуже важливо правильно вибрати теплоносій у відповідності до паспортних характеристик матеріалу.

При правильній експлуатації пластикові труби не несуть особливої ​​шкоди для людини і навколишнього середовища.

Переваги пластикових труб 

Широка сфера застосування продукції досягається за рахунок певних переваг:

 • екологічно безпечний продукт;
 • істотно легше виробів з металу;
 • не піддаються хімічній і електричній корозії;
 • не засмічуються в процесі експлуатації трубопроводу;
 • виключається заростання і поява накипу всередині труби;
 • стійкі до перепадів тиску і температури в системі;
 • невисока вартість труб і мінімум комплектуючих для монтажу;
 • економія на транспортуванні та відсутність витрат на експлуатацію;
 • в разі замерзання води, труби не «рвуться», як вироби зі сталі / чавуну (працюють при -20С);
 • висока швидкість монтажу (труби з’єднуються за допомогою паяльника за 1-2 хвилини);
 • естетичний зовнішній вигляд дозволяє монтувати систему пластикових труб в офісах.

Недоліки:

 • окремі види продукції руйнуються під дією ультрафіолетових променів, для чого існують пластикові труби з ультрафіолетовим захистом.
 • при перевищенні температури теплоносія поліпропілен починає деформуватися;
 • труби із пластику можна гнути – для вигинів і поворотів мережі використовуються трійники і куточки.

Всі ці якості вивели пластикові труби в лідери продажів на ринку будматеріалів і сантехніки.

Компанія «Пром пластик Україна» пропонує пластикові труби зі складу в будь-якій кількості. Для зв’язку з консультантом телефонуйте за вказаними на сайті телефонами.

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам у Новому році нових та більших звершень, ніж  були у 2021 році, енергії, креативу та цікавих проектів, відповідальних партнерівнадійних постачальників та процвітання бізнесу.

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Поліпропілен та поліетилен

У чому ж подібність та відмінність поліетилену та поліпропілену? Обидва - штучні органічні полімери, що мають відмінні експлуатаційні характеристики. Вони мають схожі фізико-механічні властивості, а сфера їхнього використання часто перетинається.

Поліпропілен та поліетилен

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Пластик листовий широко застосовується для обробки та облицювання різних поверхонь та обладнання. Сфера використання багато в чому залежить від типу та експлуатаційних властивостей пластику, що визначаються виходячи з наповнювача.

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Як зберегти пластик у зимовий період

Замінити дорогі облицювальні матеріали покликаний пластик для облицювання. Він є синтетичний матеріал, отриманий на основі органічних полімерів.

Як зберегти пластик у зимовий період