+38 067 245 88 89
Труби пластикові: плюси і мінуси

Труби пластикові: плюси і мінуси

Пластикові труби, в порівнянні з металевою арматурою, є економічно вигідним рішенням в плані ціна-якість для монтажу систем опалення та водопостачання. При правильному підході і експлуатації з урахуванням переваг матеріалу, труби з пластику можуть широко використовуватися в багатьох сферах: від домашнього господарства до промислової галузі.

 Сфера застосування та правила експлуатації пластикових труб 

Якщо ви плануєте змонтувати нову або реконструювати стару систему водопостачання / опалення, але бюджет обмежений, на допомогу прийдуть пластикові труби.

Пластикові труби для води можуть використовуватися для різних цілей, включаючи транспортування питної, пожежної та технічної води, теплоносіїв до котлів, бойлерів та іншого опалювального обладнання. Поліпропіленові труби також застосовуються в системах поливу і дренажу відкритим способом укладання або під землею, цементною стяжкою і т.д. Також широко використовуються пластикові труби для каналізації і систем водоочищення.

Шкода для людини і навколишнього середовища 

Пластик (поліпропілен) – матеріал, що відноситься до класу поліолефінів, які є екологічно безпечним продуктом. Поліпропіленові труби не впливають на технологічний процес і експлуатаційні властивості трубопроводів. Виробники поліпропіленових труб дають гарантію на свою продукцію строком до 25-50 років. Поліпропіленові труби можуть використовуватися як для холодного, так і гарячого внутрішнього водопостачання, систем теплих підлог і центрального опалення при температурі робочого середовища до +95 С.

Важливо враховувати, що при більш високих температурах, поліпропілен переходить в пластичний і в’язкий стан. Тому дуже важливо правильно вибрати теплоносій у відповідності до паспортних характеристик матеріалу.

При правильній експлуатації пластикові труби не несуть особливої ​​шкоди для людини і навколишнього середовища.

Переваги пластикових труб 

Широка сфера застосування продукції досягається за рахунок певних переваг:

 • екологічно безпечний продукт;
 • істотно легше виробів з металу;
 • не піддаються хімічній і електричній корозії;
 • не засмічуються в процесі експлуатації трубопроводу;
 • виключається заростання і поява накипу всередині труби;
 • стійкі до перепадів тиску і температури в системі;
 • невисока вартість труб і мінімум комплектуючих для монтажу;
 • економія на транспортуванні та відсутність витрат на експлуатацію;
 • в разі замерзання води, труби не «рвуться», як вироби зі сталі / чавуну (працюють при -20С);
 • висока швидкість монтажу (труби з’єднуються за допомогою паяльника за 1-2 хвилини);
 • естетичний зовнішній вигляд дозволяє монтувати систему пластикових труб в офісах.

Недоліки:

 • окремі види продукції руйнуються під дією ультрафіолетових променів, для чого існують пластикові труби з ультрафіолетовим захистом.
 • при перевищенні температури теплоносія поліпропілен починає деформуватися;
 • труби із пластику можна гнути – для вигинів і поворотів мережі використовуються трійники і куточки.

Всі ці якості вивели пластикові труби в лідери продажів на ринку будматеріалів і сантехніки.

Компанія «Пром пластик Україна» пропонує пластикові труби зі складу в будь-якій кількості. Для зв’язку з консультантом телефонуйте за вказаними на сайті телефонами.

Вітаємо з Великоднем

Христос воскрес для всього людства. Але він також воскрес для кожного з нас, щоб прогнати скорботу і смуток, відчай і безнадія. Великдень – це символ надії, свято справедливості, втілення сили Господа. Найсвітліші, добрі і теплі привітання з Великоднем летять на крилах ангелів до вас! Нехай Бог дарує мир душі, доброту і чистоту думок! Христос Воскрес!

Вітаємо з Великоднем

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Колектив компанії Промпластик вітає колег, партнерів, замовників з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим Бажаємо усім найголовнішого – миру та сили на відбудову. А ми як надійний постачальник допоможемо вам

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Особливості експлуатації запірної арматури взимку пов'язані з ризиком замерзання води в трубопроводах, де встановлюються засувки, крани, заслінки та інші види арматури.

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини).

Засувки: сучасні рішення

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022