+38 067 245 88 89
Труби пластикові: плюси і мінуси

Труби пластикові: плюси і мінуси

Пластикові труби, в порівнянні з металевою арматурою, є економічно вигідним рішенням в плані ціна-якість для монтажу систем опалення та водопостачання. При правильному підході і експлуатації з урахуванням переваг матеріалу, труби з пластику можуть широко використовуватися в багатьох сферах: від домашнього господарства до промислової галузі.

 Сфера застосування та правила експлуатації пластикових труб 

Якщо ви плануєте змонтувати нову або реконструювати стару систему водопостачання / опалення, але бюджет обмежений, на допомогу прийдуть пластикові труби.

Пластикові труби для води можуть використовуватися для різних цілей, включаючи транспортування питної, пожежної та технічної води, теплоносіїв до котлів, бойлерів та іншого опалювального обладнання. Поліпропіленові труби також застосовуються в системах поливу і дренажу відкритим способом укладання або під землею, цементною стяжкою і т.д. Також широко використовуються пластикові труби для каналізації і систем водоочищення.

Шкода для людини і навколишнього середовища 

Пластик (поліпропілен) – матеріал, що відноситься до класу поліолефінів, які є екологічно безпечним продуктом. Поліпропіленові труби не впливають на технологічний процес і експлуатаційні властивості трубопроводів. Виробники поліпропіленових труб дають гарантію на свою продукцію строком до 25-50 років. Поліпропіленові труби можуть використовуватися як для холодного, так і гарячого внутрішнього водопостачання, систем теплих підлог і центрального опалення при температурі робочого середовища до +95 С.

Важливо враховувати, що при більш високих температурах, поліпропілен переходить в пластичний і в’язкий стан. Тому дуже важливо правильно вибрати теплоносій у відповідності до паспортних характеристик матеріалу.

При правильній експлуатації пластикові труби не несуть особливої ​​шкоди для людини і навколишнього середовища.

Переваги пластикових труб 

Широка сфера застосування продукції досягається за рахунок певних переваг:

 • екологічно безпечний продукт;
 • істотно легше виробів з металу;
 • не піддаються хімічній і електричній корозії;
 • не засмічуються в процесі експлуатації трубопроводу;
 • виключається заростання і поява накипу всередині труби;
 • стійкі до перепадів тиску і температури в системі;
 • невисока вартість труб і мінімум комплектуючих для монтажу;
 • економія на транспортуванні та відсутність витрат на експлуатацію;
 • в разі замерзання води, труби не «рвуться», як вироби зі сталі / чавуну (працюють при -20С);
 • висока швидкість монтажу (труби з’єднуються за допомогою паяльника за 1-2 хвилини);
 • естетичний зовнішній вигляд дозволяє монтувати систему пластикових труб в офісах.

Недоліки:

 • окремі види продукції руйнуються під дією ультрафіолетових променів, для чого існують пластикові труби з ультрафіолетовим захистом.
 • при перевищенні температури теплоносія поліпропілен починає деформуватися;
 • труби із пластику можна гнути – для вигинів і поворотів мережі використовуються трійники і куточки.

Всі ці якості вивели пластикові труби в лідери продажів на ринку будматеріалів і сантехніки.

Компанія «Пром пластик Україна» пропонує пластикові труби зі складу в будь-якій кількості. Для зв’язку з консультантом телефонуйте за вказаними на сайті телефонами.

Коронавірус

З появою в Україні хворих з коронавірусною інфекцією, вся країна вимушено вирушає на карантин. Це необхідний захід, який дозволить запобігти епідемії захворювання в нашій країні. Компанія «ПромПластік» не припиняє свою роботу. На час карантину ми вживаємо всіх необхідних заходів та продовжуємо працювати для вас.

Коронавірус

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає усіх своїх клієнтів з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаємо усім любові та турботи близьких людей, посмішок друзів та постійності ділових партнерів.

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає усіх своїх клієнтів з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Як підібрати пластик (поліпропілен)?

Замінити дорогі і непрактичні будматеріали для виробничих завдань покликаний універсальний і недорогий за ціною промисловий пластик. Матеріал виготовляється шляхом екструзії - заливка розплавленого поліпропілену в спеціальні форми. Фізичний склад матеріалу стійкий до агресивних речовин (кислоти, луги), впливу УФ променів, температурних перепадів і негативного впливу погодних факторів. Поліпропілен стійкий до проникнення вологи і є хорошим діелектриком.

Як підібрати пластик (поліпропілен)?

Поліпропілен листовий

Поліпропілен листовой прийшов на зміну складним і непрактичним матеріалам. Залежно від складу, поліпропілен можуть використовувати для різних завдань, наприклад: тепло-і гідроізоляція будівельних конструкцій (спінений поліпропілен); облицювання інженерних комунікацій та мереж; виготовлення басейнів, ван, труб для систем опалення; виробництво побутових предметів (стільці, столи, ящики та інше); харчова промисловість (обробні дошки, ємності для води, продуктів харчування).

Поліпропілен листовий

Поліетилен листовий

Для спрощення виробничих процесів і здешевлення кінцевої продукції на зміну дорогим і менш практичним матеріалами прийшов поліетилен. Цей термопластичний полімер, отриманий в процесі полімеризації етилену під високим, середнім або низьким тиском, використовується для серійного виробництва товарів промислового і господарського призначення.

Поліетилен листовий