+38 067 245 88 89
Як підібрати пластик (поліпропілен)?

Як підібрати пластик (поліпропілен)?

Замінити дорогі і непрактичні будматеріали для виробничих завдань покликаний універсальний і недорогий за ціною промисловий пластик. Матеріал виготовляється шляхом екструзії – заливка розплавленого поліпропілену в спеціальні форми. Фізичний склад матеріалу стійкий до агресивних речовин (кислоти, луги), впливу УФ променів, температурних перепадів і негативного впливу погодних факторів. Поліпропілен стійкий до проникнення вологи і є хорошим діелектриком.

Для поліпшення фізико-механічних характеристик і окремих властивостей пластику використовуються різні добавки і домішки. Наприклад, купити пластик у Львові можна стійкий до мінусових температур, ударів, механічного стирання і т.д.

Поліпропіленові аркуші зварюються за допомогою спайки встик або під кутом 90 градусів за допомогою екструдера або будівельного фену. Присадним матеріалом для пайки листів товщиною до 50 мм служить пруток з поліпропілену певної марки, який при розігріві з’єднує листи пластику і утворює гладкий шов, стійкий до стирання і механічних ударів.

Сфера застосування та правила експлуатації поліпропілену 

Всі перераховані вище особливості листового пластика робить матеріал затребуваним в різних сферах:

  1. Будівництво (облицювання пластиком бетонних резервуарів та ємностей басейнів, колодязів, дренажних каналів, гідроізоляція інженерних мереж, трубопроводів холодної води і систем опалення).
  2. Машинобудування (зберігання технологічних рідин, системи вентиляції, гальванічні ванни і т.д.).
  3. Медицина і харчова галузь (форми, пристрої для перемішування, стерилізації, медичне обладнання, харчові ємності).
  4. Хімічна галузь (технологічні ємності, резервуари, системи газоочистки, скрубери, футерування агрегатів і виробничих ліній).

Поліпропілен листовий – це пластичний і одночасно міцний та зносостійкий матеріал, характеристики якого нічим не поступаються сталевим виробам. Низька щільність пластика дозволяє матеріалу залишатися гнучким і при цьому не деформуватися. Поліпропілен – екологічно чистий і безпечний матеріал, що істотно розширює його сферу застосування: від будівництва очисних споруд до фармацевтики, медицини та харчової галузі, де висуваються жорсткі вимоги до гігієни та санітарії. Термін експлуатації пластика складає до 50 років.

Вибір пластику 

Промисловий пластик може відрізнятися кольором, товщиною і складом матеріалу. Залежно від даних особливостей, розрізняють різні види поліпропілену, які підходять під конкретні виробничі завдання:

  1. Поліпропілен спінений PP-Foam (блакитного або синього кольору) – полімер, щільністю 0,65 г / см3, стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Листи поставляються товщиною 10-19 мм для промисловості, сільського господарства і виробничих завдань.
  2. Поліпропілен – сополімер РР-С-UV поставляється товщиною 4-10 мм в розмірах 3х1,5 метра. Матеріал має високу щільність (0,92 г / см3). З одного боку поверхня гладка, з іншого – є захисна плівка від впливу ультрафіолетових променів.
  3. Поліпропілен листовий сірий (товщина 3 – 30мм) – це сополімер РР-С щільністю 0,92 г / см3, який широко використовується в будівництві, промисловості, медицині та хімічній галузі. З нього виготовляють різні ємності для зберігання різних середовищ, басейни, гідроізоляцію і т.д.

Промпластік 

Компанія «Промпластік» пропонує на вигідних умовах купити пластик у Львові товщиною 2 до 50 мм великим і дрібним оптом. Ми гарантуємо вигідні умови співпраці, швидку доставку і професійну підтримку фахівців. Доставляємо промисловий пластик по всій території України. Для зв’язку з консультантом, звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті або оформляйте замовлення в один клік за допомогою кошика покупок.

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам у Новому році нових та більших звершень, ніж  були у 2021 році, енергії, креативу та цікавих проектів, відповідальних партнерівнадійних постачальників та процвітання бізнесу.

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Поліпропілен та поліетилен

У чому ж подібність та відмінність поліетилену та поліпропілену? Обидва - штучні органічні полімери, що мають відмінні експлуатаційні характеристики. Вони мають схожі фізико-механічні властивості, а сфера їхнього використання часто перетинається.

Поліпропілен та поліетилен

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Пластик листовий широко застосовується для обробки та облицювання різних поверхонь та обладнання. Сфера використання багато в чому залежить від типу та експлуатаційних властивостей пластику, що визначаються виходячи з наповнювача.

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Як зберегти пластик у зимовий період

Замінити дорогі облицювальні матеріали покликаний пластик для облицювання. Він є синтетичний матеріал, отриманий на основі органічних полімерів.

Як зберегти пластик у зимовий період