+38 067 245 88 89
Як підібрати пластик (поліпропілен)?

Як підібрати пластик (поліпропілен)?

Замінити дорогі і непрактичні будматеріали для виробничих завдань покликаний універсальний і недорогий за ціною промисловий пластик. Матеріал виготовляється шляхом екструзії – заливка розплавленого поліпропілену в спеціальні форми. Фізичний склад матеріалу стійкий до агресивних речовин (кислоти, луги), впливу УФ променів, температурних перепадів і негативного впливу погодних факторів. Поліпропілен стійкий до проникнення вологи і є хорошим діелектриком.

Для поліпшення фізико-механічних характеристик і окремих властивостей пластику використовуються різні добавки і домішки. Наприклад, купити пластик у Львові можна стійкий до мінусових температур, ударів, механічного стирання і т.д.

Поліпропіленові аркуші зварюються за допомогою спайки встик або під кутом 90 градусів за допомогою екструдера або будівельного фену. Присадним матеріалом для пайки листів товщиною до 50 мм служить пруток з поліпропілену певної марки, який при розігріві з’єднує листи пластику і утворює гладкий шов, стійкий до стирання і механічних ударів.

Сфера застосування та правила експлуатації поліпропілену 

Всі перераховані вище особливості листового пластика робить матеріал затребуваним в різних сферах:

  1. Будівництво (облицювання пластиком бетонних резервуарів та ємностей басейнів, колодязів, дренажних каналів, гідроізоляція інженерних мереж, трубопроводів холодної води і систем опалення).
  2. Машинобудування (зберігання технологічних рідин, системи вентиляції, гальванічні ванни і т.д.).
  3. Медицина і харчова галузь (форми, пристрої для перемішування, стерилізації, медичне обладнання, харчові ємності).
  4. Хімічна галузь (технологічні ємності, резервуари, системи газоочистки, скрубери, футерування агрегатів і виробничих ліній).

Поліпропілен листовий – це пластичний і одночасно міцний та зносостійкий матеріал, характеристики якого нічим не поступаються сталевим виробам. Низька щільність пластика дозволяє матеріалу залишатися гнучким і при цьому не деформуватися. Поліпропілен – екологічно чистий і безпечний матеріал, що істотно розширює його сферу застосування: від будівництва очисних споруд до фармацевтики, медицини та харчової галузі, де висуваються жорсткі вимоги до гігієни та санітарії. Термін експлуатації пластика складає до 50 років.

Вибір пластику 

Промисловий пластик може відрізнятися кольором, товщиною і складом матеріалу. Залежно від даних особливостей, розрізняють різні види поліпропілену, які підходять під конкретні виробничі завдання:

  1. Поліпропілен спінений PP-Foam (блакитного або синього кольору) – полімер, щільністю 0,65 г / см3, стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Листи поставляються товщиною 10-19 мм для промисловості, сільського господарства і виробничих завдань.
  2. Поліпропілен – сополімер РР-С-UV поставляється товщиною 4-10 мм в розмірах 3х1,5 метра. Матеріал має високу щільність (0,92 г / см3). З одного боку поверхня гладка, з іншого – є захисна плівка від впливу ультрафіолетових променів.
  3. Поліпропілен листовий сірий (товщина 3 – 30мм) – це сополімер РР-С щільністю 0,92 г / см3, який широко використовується в будівництві, промисловості, медицині та хімічній галузі. З нього виготовляють різні ємності для зберігання різних середовищ, басейни, гідроізоляцію і т.д.

Промпластік 

Компанія «Промпластік» пропонує на вигідних умовах купити пластик у Львові товщиною 2 до 50 мм великим і дрібним оптом. Ми гарантуємо вигідні умови співпраці, швидку доставку і професійну підтримку фахівців. Доставляємо промисловий пластик по всій території України. Для зв’язку з консультантом, звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті або оформляйте замовлення в один клік за допомогою кошика покупок.

Вітаємо з Великоднем

Христос воскрес для всього людства. Але він також воскрес для кожного з нас, щоб прогнати скорботу і смуток, відчай і безнадія. Великдень – це символ надії, свято справедливості, втілення сили Господа. Найсвітліші, добрі і теплі привітання з Великоднем летять на крилах ангелів до вас! Нехай Бог дарує мир душі, доброту і чистоту думок! Христос Воскрес!

Вітаємо з Великоднем

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Колектив компанії Промпластик вітає колег, партнерів, замовників з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим Бажаємо усім найголовнішого – миру та сили на відбудову. А ми як надійний постачальник допоможемо вам

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Особливості експлуатації запірної арматури взимку пов'язані з ризиком замерзання води в трубопроводах, де встановлюються засувки, крани, заслінки та інші види арматури.

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини).

Засувки: сучасні рішення

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022