+38 067 245 88 89
Як продовжити термін служби пластику

Як продовжити термін служби пластику

До основних видів промислового пластика відносяться листовий поліпропілен і поліетилен різних кольорів, розмірів і товщини листа. На відміну від поліетилену, поліпропілен більш практичний в плані застосування і властивостей.

До основних властивостей листового поліпропілену можна віднести таке:

  1. Коефіцієнт водопоглинання матеріалу становить від 0,14 до 1%, що виключає протікання і поступове руйнування конструкції басейну.
  2. Поліпропілен стійкий до ультрафіолетового випромінювання і температурних перепадів. Щільна гладка структура виключає проникнення всередину матеріалу грибків і плісняви.
  3. Пластик витримує значні механічні дії, деформації та тиску.
  4. Гнучкий і пластичний матеріал легко піддається обробці, дозволяючи якісно облицьовувати нерівні поверхні.
  5. Листовий поліпропілен, який відповідає вимогам СанПіН, – екологічно безпечний нетоксичний матеріал, не виділяє шкідливих речовин.

Термін експлуатації листового поліпропілену від 10 років і залежить від цілого ряду чинників, які в більшій чи меншій мірі впливають на довговічність пластикових виробів. Від експлуатаційних якостей до властивостей матеріалу.

До основних параметрів, що визначають термін експлуатації листового поліпропілену, можна віднести:

  • Температура – поліпропілен має невелику межу плинності і чим вище температура нагрівання, тим пластичнішим стає матеріал (при + 175 ° C пластик починає плавитися). Вже при температурі + 149 ° C, поліпропілен розм’якшується і втрачає свої початкові характеристики.
  • Тиск – при впливі критичного тиску, поліпропілен починає деформуватися і можливе порушення цілісності деталей і вузлів, виготовлених з пластика.
  • Якість – будь-які відхилення від технології в процесі виробництва поліпропіленових листів може привести до зміни характеристик і зниження терміну служби. Тому важливо використовувати сертифіковану продукцію.

Дотримуючись перерахованих вище умов, можна істотно продовжити термін служби пластикових виробів, уникнути аварій устаткування і додаткових фінансових витрат.

Промпластік

Компанія «Промпластік» пропонує вигідно купити пластик у Львові з доставкою по Україні. У нашому асортименті ви знайдете тільки якісні листи різної товщини і кольорів.

Вітаємо з Великоднем

Христос воскрес для всього людства. Але він також воскрес для кожного з нас, щоб прогнати скорботу і смуток, відчай і безнадія. Великдень – це символ надії, свято справедливості, втілення сили Господа. Найсвітліші, добрі і теплі привітання з Великоднем летять на крилах ангелів до вас! Нехай Бог дарує мир душі, доброту і чистоту думок! Христос Воскрес!

Вітаємо з Великоднем

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Колектив компанії Промпластик вітає колег, партнерів, замовників з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим Бажаємо усім найголовнішого – миру та сили на відбудову. А ми як надійний постачальник допоможемо вам

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Особливості експлуатації запірної арматури взимку пов'язані з ризиком замерзання води в трубопроводах, де встановлюються засувки, крани, заслінки та інші види арматури.

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини).

Засувки: сучасні рішення

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022