+38 067 245 88 89
Як продовжити термін служби пластику

Як продовжити термін служби пластику

До основних видів промислового пластика відносяться листовий поліпропілен і поліетилен різних кольорів, розмірів і товщини листа. На відміну від поліетилену, поліпропілен більш практичний в плані застосування і властивостей.

До основних властивостей листового поліпропілену можна віднести таке:

  1. Коефіцієнт водопоглинання матеріалу становить від 0,14 до 1%, що виключає протікання і поступове руйнування конструкції басейну.
  2. Поліпропілен стійкий до ультрафіолетового випромінювання і температурних перепадів. Щільна гладка структура виключає проникнення всередину матеріалу грибків і плісняви.
  3. Пластик витримує значні механічні дії, деформації та тиску.
  4. Гнучкий і пластичний матеріал легко піддається обробці, дозволяючи якісно облицьовувати нерівні поверхні.
  5. Листовий поліпропілен, який відповідає вимогам СанПіН, – екологічно безпечний нетоксичний матеріал, не виділяє шкідливих речовин.

Термін експлуатації листового поліпропілену від 10 років і залежить від цілого ряду чинників, які в більшій чи меншій мірі впливають на довговічність пластикових виробів. Від експлуатаційних якостей до властивостей матеріалу.

До основних параметрів, що визначають термін експлуатації листового поліпропілену, можна віднести:

  • Температура – поліпропілен має невелику межу плинності і чим вище температура нагрівання, тим пластичнішим стає матеріал (при + 175 ° C пластик починає плавитися). Вже при температурі + 149 ° C, поліпропілен розм’якшується і втрачає свої початкові характеристики.
  • Тиск – при впливі критичного тиску, поліпропілен починає деформуватися і можливе порушення цілісності деталей і вузлів, виготовлених з пластика.
  • Якість – будь-які відхилення від технології в процесі виробництва поліпропіленових листів може привести до зміни характеристик і зниження терміну служби. Тому важливо використовувати сертифіковану продукцію.

Дотримуючись перерахованих вище умов, можна істотно продовжити термін служби пластикових виробів, уникнути аварій устаткування і додаткових фінансових витрат.

Промпластік

Компанія «Промпластік» пропонує вигідно купити пластик у Львові з доставкою по Україні. У нашому асортименті ви знайдете тільки якісні листи різної товщини і кольорів.

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам у Новому році нових та більших звершень, ніж  були у 2021 році, енергії, креативу та цікавих проектів, відповідальних партнерівнадійних постачальників та процвітання бізнесу.

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Поліпропілен та поліетилен

У чому ж подібність та відмінність поліетилену та поліпропілену? Обидва - штучні органічні полімери, що мають відмінні експлуатаційні характеристики. Вони мають схожі фізико-механічні властивості, а сфера їхнього використання часто перетинається.

Поліпропілен та поліетилен

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Пластик листовий широко застосовується для обробки та облицювання різних поверхонь та обладнання. Сфера використання багато в чому залежить від типу та експлуатаційних властивостей пластику, що визначаються виходячи з наповнювача.

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Як зберегти пластик у зимовий період

Замінити дорогі облицювальні матеріали покликаний пластик для облицювання. Він є синтетичний матеріал, отриманий на основі органічних полімерів.

Як зберегти пластик у зимовий період