+38 067 245 88 89
Як зберегти пластик у зимовий період

Як зберегти пластик у зимовий період

Як зберегти пластик у зимовий період

Замінити дорогі облицювальні матеріали покликаний пластик для облицювання. Він є синтетичний матеріал, отриманий на основі органічних полімерів. Фізико-механічні властивості пластику залежать від показників полімерів, що використовуються для їх виробництва. Основними компонентами пластику є наповнювачі, сполучні речовини, пластифікатори. Як наповнювач використовують органічні та неорганічні матеріали, які надають пластику необхідних експлуатаційних властивостей: міцність, теплопровідність, стійкість до температурного розширення, ковзний або антиковзкий ефект. Також наповнювачі дозволяють зняти усадку під час пресування.

Пластик широко використовується в промисловості, з нього роблять ізоляцію, футерування, облицювання басейнів, ємності та інші вироби. До основних різновидів пластику відносять поліетилен та поліпропілен листовий (маркування РЕ та РР відповідно). Обидва матеріали є діелектриками, тому часто використовуються для ізоляції електроустаткування. За рахунок гарної термопластичності, пластик легко піддається механічній обробці та зварюванню.

Поліетилен листовий, як і багато інших видів пластику, погано переносять мінусові температури. При температурі нижче -30 ° С матеріал втрачає початкові властивості: на морозі пластик «дубеє», стає менш пластичним, не податливим і тендітним. Облицювання вуличного басейну при сильних морозах може просто розтріскатися, а вироби із пластику можуть зламатися навіть за незначного фізичного зусилля. Це необхідно враховувати під час експлуатації виробів із пластику.

Щоб мінімізувати вплив холоду на пластикові вироби та запобігти передчасному старінню чи руйнуванню матеріалу, бажано зберігати поліетилен та поліпропілен при вологості повітря не вище 65% та температурі 10-20 градусів. Щоб захистити вироби від холоду, використовують різноманітні засоби, якими змащуються пластикові поверхні. У складі таких засобів повинно бути спирту, розчинників і лугів, здатних пошкодити матеріал.

Що стосується пластикових ємностей та резервуарів для зберігання різних рідин, необхідно стежити, щоб рідина не замерзла, і тим самим не пошкодила виріб через розширення. Також для догляду за пластиковими виробами використовують різноманітні утеплювачі.

Промпластик 

Компанія «Промпластик» реалізує зі складу у м. Львів промисловий листовий пластик для виробничих, будівельних та побутових потреб. В асортименті представлені поліпропіленові та поліетиленові листи товщиною від 1 до 500 різних кольорів, що дозволяє підібрати матеріал для різних господарсько-побутових потреб.

Ми гарантуємо високу якість продукції та оперативну доставку пластику до будь-якого населеного пункту України транспортними компаніями.

Вітаємо з Великоднем

Христос воскрес для всього людства. Але він також воскрес для кожного з нас, щоб прогнати скорботу і смуток, відчай і безнадія. Великдень – це символ надії, свято справедливості, втілення сили Господа. Найсвітліші, добрі і теплі привітання з Великоднем летять на крилах ангелів до вас! Нехай Бог дарує мир душі, доброту і чистоту думок! Христос Воскрес!

Вітаємо з Великоднем

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Колектив компанії Промпластик вітає колег, партнерів, замовників з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим Бажаємо усім найголовнішого – миру та сили на відбудову. А ми як надійний постачальник допоможемо вам

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Особливості експлуатації запірної арматури взимку пов'язані з ризиком замерзання води в трубопроводах, де встановлюються засувки, крани, заслінки та інші види арматури.

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини).

Засувки: сучасні рішення

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022