+38 067 245 88 89
Як зберегти пластик у зимовий період

Як зберегти пластик у зимовий період

Як зберегти пластик у зимовий період

Замінити дорогі облицювальні матеріали покликаний пластик для облицювання. Він є синтетичний матеріал, отриманий на основі органічних полімерів. Фізико-механічні властивості пластику залежать від показників полімерів, що використовуються для їх виробництва. Основними компонентами пластику є наповнювачі, сполучні речовини, пластифікатори. Як наповнювач використовують органічні та неорганічні матеріали, які надають пластику необхідних експлуатаційних властивостей: міцність, теплопровідність, стійкість до температурного розширення, ковзний або антиковзкий ефект. Також наповнювачі дозволяють зняти усадку під час пресування.

Пластик широко використовується в промисловості, з нього роблять ізоляцію, футерування, облицювання басейнів, ємності та інші вироби. До основних різновидів пластику відносять поліетилен та поліпропілен листовий (маркування РЕ та РР відповідно). Обидва матеріали є діелектриками, тому часто використовуються для ізоляції електроустаткування. За рахунок гарної термопластичності, пластик легко піддається механічній обробці та зварюванню.

Поліетилен листовий, як і багато інших видів пластику, погано переносять мінусові температури. При температурі нижче -30 ° С матеріал втрачає початкові властивості: на морозі пластик «дубеє», стає менш пластичним, не податливим і тендітним. Облицювання вуличного басейну при сильних морозах може просто розтріскатися, а вироби із пластику можуть зламатися навіть за незначного фізичного зусилля. Це необхідно враховувати під час експлуатації виробів із пластику.

Щоб мінімізувати вплив холоду на пластикові вироби та запобігти передчасному старінню чи руйнуванню матеріалу, бажано зберігати поліетилен та поліпропілен при вологості повітря не вище 65% та температурі 10-20 градусів. Щоб захистити вироби від холоду, використовують різноманітні засоби, якими змащуються пластикові поверхні. У складі таких засобів повинно бути спирту, розчинників і лугів, здатних пошкодити матеріал.

Що стосується пластикових ємностей та резервуарів для зберігання різних рідин, необхідно стежити, щоб рідина не замерзла, і тим самим не пошкодила виріб через розширення. Також для догляду за пластиковими виробами використовують різноманітні утеплювачі.

Промпластик 

Компанія «Промпластик» реалізує зі складу у м. Львів промисловий листовий пластик для виробничих, будівельних та побутових потреб. В асортименті представлені поліпропіленові та поліетиленові листи товщиною від 1 до 500 різних кольорів, що дозволяє підібрати матеріал для різних господарсько-побутових потреб.

Ми гарантуємо високу якість продукції та оперативну доставку пластику до будь-якого населеного пункту України транспортними компаніями.

Як зберегти пластик у зимовий період

Замінити дорогі облицювальні матеріали покликаний пластик для облицювання. Він є синтетичний матеріал, отриманий на основі органічних полімерів.

Як зберегти пластик у зимовий період

Як уникнути складнощів при роботі з поліпропіленом і поліетиленом листовим

Основними різновидами пластика є поліпропілен (РР) і поліетилен листовий (РЕ), які конкурують між собою властивостями, сферою застосування, але при цьому мають несуттєві фізико-механічні відмінності. Давайте розберемося, що представляють собою ці матеріали, чим відрізняються і які труднощі можуть виникнути при роботі з ними.

Як уникнути складнощів при роботі з поліпропіленом і поліетиленом листовим

Поліетилен листовий

Відмінною альтернативою склу та дереву може стати листовий поліетилен, що представляється собою термопластичний матеріал, отриманий в ході полімеризації етилену. Листовий поліетилен стійкий до впливу сонячного світла, тому ідеально тримає свій первісний колір. Конструкційний матеріал пластичний і легко приймає будь-яку необхідну форму.

Поліетилен листовий

Поліпропілен і його використання при будівництві

Замінити багато дорогих будівельних та оздоблювальних матеріалів зможе поліпропілен листовий.

Поліпропілен і його використання при будівництві

Як продовжити термін служби пластику

До основних видів промислового пластика відносяться листовий поліпропілен і поліетилен різних кольорів, розмірів і товщини листа. На відміну від поліетилену, поліпропілен більш практичний в плані застосування і властивостей.

Як продовжити термін служби пластику