+38 067 245 88 89
Як зберегти пластик у зимовий період

Як зберегти пластик у зимовий період

Як зберегти пластик у зимовий період

Замінити дорогі облицювальні матеріали покликаний пластик для облицювання. Він є синтетичний матеріал, отриманий на основі органічних полімерів. Фізико-механічні властивості пластику залежать від показників полімерів, що використовуються для їх виробництва. Основними компонентами пластику є наповнювачі, сполучні речовини, пластифікатори. Як наповнювач використовують органічні та неорганічні матеріали, які надають пластику необхідних експлуатаційних властивостей: міцність, теплопровідність, стійкість до температурного розширення, ковзний або антиковзкий ефект. Також наповнювачі дозволяють зняти усадку під час пресування.

Пластик широко використовується в промисловості, з нього роблять ізоляцію, футерування, облицювання басейнів, ємності та інші вироби. До основних різновидів пластику відносять поліетилен та поліпропілен листовий (маркування РЕ та РР відповідно). Обидва матеріали є діелектриками, тому часто використовуються для ізоляції електроустаткування. За рахунок гарної термопластичності, пластик легко піддається механічній обробці та зварюванню.

Поліетилен листовий, як і багато інших видів пластику, погано переносять мінусові температури. При температурі нижче -30 ° С матеріал втрачає початкові властивості: на морозі пластик «дубеє», стає менш пластичним, не податливим і тендітним. Облицювання вуличного басейну при сильних морозах може просто розтріскатися, а вироби із пластику можуть зламатися навіть за незначного фізичного зусилля. Це необхідно враховувати під час експлуатації виробів із пластику.

Щоб мінімізувати вплив холоду на пластикові вироби та запобігти передчасному старінню чи руйнуванню матеріалу, бажано зберігати поліетилен та поліпропілен при вологості повітря не вище 65% та температурі 10-20 градусів. Щоб захистити вироби від холоду, використовують різноманітні засоби, якими змащуються пластикові поверхні. У складі таких засобів повинно бути спирту, розчинників і лугів, здатних пошкодити матеріал.

Що стосується пластикових ємностей та резервуарів для зберігання різних рідин, необхідно стежити, щоб рідина не замерзла, і тим самим не пошкодила виріб через розширення. Також для догляду за пластиковими виробами використовують різноманітні утеплювачі.

Промпластик 

Компанія «Промпластик» реалізує зі складу у м. Львів промисловий листовий пластик для виробничих, будівельних та побутових потреб. В асортименті представлені поліпропіленові та поліетиленові листи товщиною від 1 до 500 різних кольорів, що дозволяє підібрати матеріал для різних господарсько-побутових потреб.

Ми гарантуємо високу якість продукції та оперативну доставку пластику до будь-якого населеного пункту України транспортними компаніями.

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам у Новому році нових та більших звершень, ніж  були у 2021 році, енергії, креативу та цікавих проектів, відповідальних партнерівнадійних постачальників та процвітання бізнесу.

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Поліпропілен та поліетилен

У чому ж подібність та відмінність поліетилену та поліпропілену? Обидва - штучні органічні полімери, що мають відмінні експлуатаційні характеристики. Вони мають схожі фізико-механічні властивості, а сфера їхнього використання часто перетинається.

Поліпропілен та поліетилен

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Пластик листовий широко застосовується для обробки та облицювання різних поверхонь та обладнання. Сфера використання багато в чому залежить від типу та експлуатаційних властивостей пластику, що визначаються виходячи з наповнювача.

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Як зберегти пластик у зимовий період

Замінити дорогі облицювальні матеріали покликаний пластик для облицювання. Він є синтетичний матеріал, отриманий на основі органічних полімерів.

Як зберегти пластик у зимовий період