+38 067 245 88 89
Засувки: сучасні рішення

Засувки: сучасні рішення

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини). Застосовуються засувки у комунальній сфері, харчовій, хімічній, металургійній та переробній промисловості, суднобудуванні та інших сферах.

Залежно від призначення та транспортуючого середовища, засувки відрізняються:

  • Матеріал корпусу. У трубопроводах пари та води використовують чавунні та сталеві засувки (останні є більш широкопрофільними). У трубопроводах із кислотами чи лугами краще використовувати засувки із легованих сплавів.
  • Тип шпинделя. Він може бути висувним і не висувним (для питної води, пари має меншу будівельну висоту).
  • Приводом. Залежно від встановленого приводу, засувки бувають ручні та механічні або можуть комплектуватися електро-, електромагнітно-, пневмо-і гідроприводом.
  • Затвором. Розрізняють клинові, дискові та шиберні засувки. Клинові, у свою чергу, діляться на жорсткі, пружні та 2-х дискові.
  • Ущільнювальною поверхнею. Затвори можуть бути з гумовими та наплавленими нержавіючими поверхнями (для трубопроводів високого тиску та температурою робочого середовища до 425 градусів Цельсія).
  • Типом приєднання до трубопроводу – фланцеві (роз’ємні) та під зварювання (стаціонарні). Перші – зручніші, другі – дешевші.

Кожна з перерахованих модифікацій має свої плюси та мінуси, а також сферу застосування. Найпоширенішими у промисловості залишаються нині клинові засувки. Їх використовують у магістралях із газом, водою, нафтопродуктами та іншими цінними рідинами. Вони працюють у двох положеннях – відкрито та закрито. Основними перевагами клинових засувок є ремонтопридатність, швидке складання/розбирання, мінімальна будівельна висота.

На нашому сайті ви зможете вигідно купити засувку для водяних, газових, нафтових трубопроводів. Для правильного вибору засувки необхідно враховувати призначення, матеріал та приєднувальні розміри. Пам’ятайте, що від якості та правильності вибору запірно-регулюючої арматури залежить працездатність технологічного обладнання, здоров’я та життя працівників підприємства.

Вітаємо з Великоднем

Христос воскрес для всього людства. Але він також воскрес для кожного з нас, щоб прогнати скорботу і смуток, відчай і безнадія. Великдень – це символ надії, свято справедливості, втілення сили Господа. Найсвітліші, добрі і теплі привітання з Великоднем летять на крилах ангелів до вас! Нехай Бог дарує мир душі, доброту і чистоту думок! Христос Воскрес!

Вітаємо з Великоднем

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Колектив компанії Промпластик вітає колег, партнерів, замовників з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим Бажаємо усім найголовнішого – миру та сили на відбудову. А ми як надійний постачальник допоможемо вам

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Особливості експлуатації запірної арматури взимку пов'язані з ризиком замерзання води в трубопроводах, де встановлюються засувки, крани, заслінки та інші види арматури.

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини).

Засувки: сучасні рішення

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022