+38 067 245 88 89
Засувки: сучасні рішення

Засувки: сучасні рішення

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини). Застосовуються засувки у комунальній сфері, харчовій, хімічній, металургійній та переробній промисловості, суднобудуванні та інших сферах.

Залежно від призначення та транспортуючого середовища, засувки відрізняються:

  • Матеріал корпусу. У трубопроводах пари та води використовують чавунні та сталеві засувки (останні є більш широкопрофільними). У трубопроводах із кислотами чи лугами краще використовувати засувки із легованих сплавів.
  • Тип шпинделя. Він може бути висувним і не висувним (для питної води, пари має меншу будівельну висоту).
  • Приводом. Залежно від встановленого приводу, засувки бувають ручні та механічні або можуть комплектуватися електро-, електромагнітно-, пневмо-і гідроприводом.
  • Затвором. Розрізняють клинові, дискові та шиберні засувки. Клинові, у свою чергу, діляться на жорсткі, пружні та 2-х дискові.
  • Ущільнювальною поверхнею. Затвори можуть бути з гумовими та наплавленими нержавіючими поверхнями (для трубопроводів високого тиску та температурою робочого середовища до 425 градусів Цельсія).
  • Типом приєднання до трубопроводу – фланцеві (роз’ємні) та під зварювання (стаціонарні). Перші – зручніші, другі – дешевші.

Кожна з перерахованих модифікацій має свої плюси та мінуси, а також сферу застосування. Найпоширенішими у промисловості залишаються нині клинові засувки. Їх використовують у магістралях із газом, водою, нафтопродуктами та іншими цінними рідинами. Вони працюють у двох положеннях – відкрито та закрито. Основними перевагами клинових засувок є ремонтопридатність, швидке складання/розбирання, мінімальна будівельна висота.

На нашому сайті ви зможете вигідно купити засувку для водяних, газових, нафтових трубопроводів. Для правильного вибору засувки необхідно враховувати призначення, матеріал та приєднувальні розміри. Пам’ятайте, що від якості та правильності вибору запірно-регулюючої арматури залежить працездатність технологічного обладнання, здоров’я та життя працівників підприємства.

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини).

Засувки: сучасні рішення

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам у Новому році нових та більших звершень, ніж  були у 2021 році, енергії, креативу та цікавих проектів, відповідальних партнерівнадійних постачальників та процвітання бізнесу.

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Поліпропілен та поліетилен

У чому ж подібність та відмінність поліетилену та поліпропілену? Обидва - штучні органічні полімери, що мають відмінні експлуатаційні характеристики. Вони мають схожі фізико-механічні властивості, а сфера їхнього використання часто перетинається.

Поліпропілен та поліетилен

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Пластик листовий широко застосовується для обробки та облицювання різних поверхонь та обладнання. Сфера використання багато в чому залежить від типу та експлуатаційних властивостей пластику, що визначаються виходячи з наповнювача.

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період