+38 067 245 88 89
Фасонні частини з пластика

Фасонні частини з пластика

Для зведення каналізаційної системи одних пластикових труб буде недостатньо. В цьому випадку не обійтися без спеціальних сполучних елементів-перехідників. Вони виконують різні завдання, включаючи перехід на труби більшого / меншого діаметру, відведення каналізаційних стоків і зміна напрямку трубопроводу, з’єднання і розгалуження системи труб.

Основним матеріалом для виготовлення фасонних частин є жорсткий полімер НПВХ (непластифікований полівінілхлорид), отриманий в результаті переробки ПВХ без додавання пластифікаторів. Від правильного вибору фасонних виробів залежить ефективність, надійність і довговічність експлуатації стічного трубопроводу.

Види і способи застосування

Фасонні частини з пластика дають можливість зібрати відрізки труб різних діаметрів в один трубопровід, з’єднати пластикові та металеві магістралі, підключити сантехніку. Вони стануть в нагоді, якщо необхідно до безнапірної частини труби під’єднати деталі з різьбою для монтажу насосів з перекачування каналізаційних вод. З метою економії простору фасонні частини можуть гофровані, в результаті чого вироби приймають зручні для монтажу форми.

Практично всі перехідні вироби можуть використовуватися для прокладки зовнішньої і внутрішньої каналізації. Як і труби, фасонні деталі відрізняються кольором: руді комплектуючі застосовуються для зовнішніх робіт, сірі (білі) – для внутрішнього монтажу.

Найбільш затребувані фасонні частини з функцією перехідників:

Фітинги – з’єднують зливні шланги з трубою.
Муфти – використовуються для під’єднання труб однакових діаметрів і товщини стінок.
Муфти насадні – необхідні для підключення труб ПВХ зі сталевими або чавунними безраструбная трубами (SML).
Муфти кутові – застосовуються для зміни напрямку потоку відведення каналізаційних вод.
Зворотний клапан – застосовується для захисту насосів, трубопроводів і технологічного обладнання, що працює під тиском, від пошкоджень, пов’язаних із зворотним рухом стічних вод.
Заглушки – дозволяють захистити від попадання всередину трубопроводу сміття під час монтажних та ремонтних робіт.
Редукція – застосовується для з’єднання різних за діаметром деталей.
Відведення – зігнуте виріб, що застосовується для зменшення кількості стикувальних вузлів і зміни напрямку трубопроводу.
Трійник – дає можливість з’єднати в один вузол кілька відрізків труб однакових або різних діаметрів.

Купити фасонні частини в «Пром пласт Україна»

У нашому каталозі представлено широкий асортимент якісних фасонних виробів для монтажу систем водопостачання і каналізації. Оформити заявку на покупку фасонних частин ви зможете по телефону +38 067 245 88 89. Ми доставимо ваше замовлення в будь-який населений пункт зручним перевізником.

Як уникнути складнощів при роботі з поліпропіленом і поліетиленом листовим

Основними різновидами пластика є поліпропілен (РР) і поліетилен листовий (РЕ), які конкурують між собою властивостями, сферою застосування, але при цьому мають несуттєві фізико-механічні відмінності. Давайте розберемося, що представляють собою ці матеріали, чим відрізняються і які труднощі можуть виникнути при роботі з ними.

Як уникнути складнощів при роботі з поліпропіленом і поліетиленом листовим

Поліетилен листовий

Відмінною альтернативою склу та дереву може стати листовий поліетилен, що представляється собою термопластичний матеріал, отриманий в ході полімеризації етилену. Листовий поліетилен стійкий до впливу сонячного світла, тому ідеально тримає свій первісний колір. Конструкційний матеріал пластичний і легко приймає будь-яку необхідну форму.

Поліетилен листовий

Поліпропілен і його використання при будівництві

Замінити багато дорогих будівельних та оздоблювальних матеріалів зможе поліпропілен листовий.

Поліпропілен і його використання при будівництві

Як продовжити термін служби пластику

До основних видів промислового пластика відносяться листовий поліпропілен і поліетилен різних кольорів, розмірів і товщини листа. На відміну від поліетилену, поліпропілен більш практичний в плані застосування і властивостей.

Як продовжити термін служби пластику

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну

Сьогодні на зміну дорогим оздоблювальним матеріалами прийшов дешевий, але практичний пластик для басейну. Це може бути листовий поліпропілен або поліетилен товщиною 3-30 мм і 1-50 мм відповідно.

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну