+38 067 245 88 89
Фасонні частини з пластика

Фасонні частини з пластика

Для зведення каналізаційної системи одних пластикових труб буде недостатньо. В цьому випадку не обійтися без спеціальних сполучних елементів-перехідників. Вони виконують різні завдання, включаючи перехід на труби більшого / меншого діаметру, відведення каналізаційних стоків і зміна напрямку трубопроводу, з’єднання і розгалуження системи труб.

Основним матеріалом для виготовлення фасонних частин є жорсткий полімер НПВХ (непластифікований полівінілхлорид), отриманий в результаті переробки ПВХ без додавання пластифікаторів. Від правильного вибору фасонних виробів залежить ефективність, надійність і довговічність експлуатації стічного трубопроводу.

Види і способи застосування

Фасонні частини з пластика дають можливість зібрати відрізки труб різних діаметрів в один трубопровід, з’єднати пластикові та металеві магістралі, підключити сантехніку. Вони стануть в нагоді, якщо необхідно до безнапірної частини труби під’єднати деталі з різьбою для монтажу насосів з перекачування каналізаційних вод. З метою економії простору фасонні частини можуть гофровані, в результаті чого вироби приймають зручні для монтажу форми.

Практично всі перехідні вироби можуть використовуватися для прокладки зовнішньої і внутрішньої каналізації. Як і труби, фасонні деталі відрізняються кольором: руді комплектуючі застосовуються для зовнішніх робіт, сірі (білі) – для внутрішнього монтажу.

Найбільш затребувані фасонні частини з функцією перехідників:

Фітинги – з’єднують зливні шланги з трубою.
Муфти – використовуються для під’єднання труб однакових діаметрів і товщини стінок.
Муфти насадні – необхідні для підключення труб ПВХ зі сталевими або чавунними безраструбная трубами (SML).
Муфти кутові – застосовуються для зміни напрямку потоку відведення каналізаційних вод.
Зворотний клапан – застосовується для захисту насосів, трубопроводів і технологічного обладнання, що працює під тиском, від пошкоджень, пов’язаних із зворотним рухом стічних вод.
Заглушки – дозволяють захистити від попадання всередину трубопроводу сміття під час монтажних та ремонтних робіт.
Редукція – застосовується для з’єднання різних за діаметром деталей.
Відведення – зігнуте виріб, що застосовується для зменшення кількості стикувальних вузлів і зміни напрямку трубопроводу.
Трійник – дає можливість з’єднати в один вузол кілька відрізків труб однакових або різних діаметрів.

Купити фасонні частини в «Пром пласт Україна»

У нашому каталозі представлено широкий асортимент якісних фасонних виробів для монтажу систем водопостачання і каналізації. Оформити заявку на покупку фасонних частин ви зможете по телефону +38 067 245 88 89. Ми доставимо ваше замовлення в будь-який населений пункт зручним перевізником.

Поліпропілен і його використання при будівництві

Замінити багато дорогих будівельних та оздоблювальних матеріалів зможе поліпропілен листовий.

Поліпропілен і його використання при будівництві

Як продовжити термін служби пластику

До основних видів промислового пластика відносяться листовий поліпропілен і поліетилен різних кольорів, розмірів і товщини листа. На відміну від поліетилену, поліпропілен більш практичний в плані застосування і властивостей.

Як продовжити термін служби пластику

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну

Сьогодні на зміну дорогим оздоблювальним матеріалами прийшов дешевий, але практичний пластик для басейну. Це може бути листовий поліпропілен або поліетилен товщиною 3-30 мм і 1-50 мм відповідно.

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну

Коронавірус

З появою в Україні хворих з коронавірусною інфекцією, вся країна вимушено вирушає на карантин. Це необхідний захід, який дозволить запобігти епідемії захворювання в нашій країні. Компанія «ПромПластік» не припиняє свою роботу. На час карантину ми вживаємо всіх необхідних заходів та продовжуємо працювати для вас.

Коронавірус

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає усіх своїх клієнтів з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаємо усім любові та турботи близьких людей, посмішок друзів та постійності ділових партнерів.

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає усіх своїх клієнтів з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!