+38 067 245 88 89
Фасонні частини з пластика

Фасонні частини з пластика

Для зведення каналізаційної системи одних пластикових труб буде недостатньо. В цьому випадку не обійтися без спеціальних сполучних елементів-перехідників. Вони виконують різні завдання, включаючи перехід на труби більшого / меншого діаметру, відведення каналізаційних стоків і зміна напрямку трубопроводу, з’єднання і розгалуження системи труб.

Основним матеріалом для виготовлення фасонних частин є жорсткий полімер НПВХ (непластифікований полівінілхлорид), отриманий в результаті переробки ПВХ без додавання пластифікаторів. Від правильного вибору фасонних виробів залежить ефективність, надійність і довговічність експлуатації стічного трубопроводу.

Види і способи застосування

Фасонні частини з пластика дають можливість зібрати відрізки труб різних діаметрів в один трубопровід, з’єднати пластикові та металеві магістралі, підключити сантехніку. Вони стануть в нагоді, якщо необхідно до безнапірної частини труби під’єднати деталі з різьбою для монтажу насосів з перекачування каналізаційних вод. З метою економії простору фасонні частини можуть гофровані, в результаті чого вироби приймають зручні для монтажу форми.

Практично всі перехідні вироби можуть використовуватися для прокладки зовнішньої і внутрішньої каналізації. Як і труби, фасонні деталі відрізняються кольором: руді комплектуючі застосовуються для зовнішніх робіт, сірі (білі) – для внутрішнього монтажу.

Найбільш затребувані фасонні частини з функцією перехідників:

Фітинги – з’єднують зливні шланги з трубою.
Муфти – використовуються для під’єднання труб однакових діаметрів і товщини стінок.
Муфти насадні – необхідні для підключення труб ПВХ зі сталевими або чавунними безраструбная трубами (SML).
Муфти кутові – застосовуються для зміни напрямку потоку відведення каналізаційних вод.
Зворотний клапан – застосовується для захисту насосів, трубопроводів і технологічного обладнання, що працює під тиском, від пошкоджень, пов’язаних із зворотним рухом стічних вод.
Заглушки – дозволяють захистити від попадання всередину трубопроводу сміття під час монтажних та ремонтних робіт.
Редукція – застосовується для з’єднання різних за діаметром деталей.
Відведення – зігнуте виріб, що застосовується для зменшення кількості стикувальних вузлів і зміни напрямку трубопроводу.
Трійник – дає можливість з’єднати в один вузол кілька відрізків труб однакових або різних діаметрів.

Купити фасонні частини в «Пром пласт Україна»

У нашому каталозі представлено широкий асортимент якісних фасонних виробів для монтажу систем водопостачання і каналізації. Оформити заявку на покупку фасонних частин ви зможете по телефону +38 067 245 88 89. Ми доставимо ваше замовлення в будь-який населений пункт зручним перевізником.

Вітаємо з Великоднем

Христос воскрес для всього людства. Але він також воскрес для кожного з нас, щоб прогнати скорботу і смуток, відчай і безнадія. Великдень – це символ надії, свято справедливості, втілення сили Господа. Найсвітліші, добрі і теплі привітання з Великоднем летять на крилах ангелів до вас! Нехай Бог дарує мир душі, доброту і чистоту думок! Христос Воскрес!

Вітаємо з Великоднем

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Колектив компанії Промпластик вітає колег, партнерів, замовників з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим Бажаємо усім найголовнішого – миру та сили на відбудову. А ми як надійний постачальник допоможемо вам

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Особливості експлуатації запірної арматури взимку пов'язані з ризиком замерзання води в трубопроводах, де встановлюються засувки, крани, заслінки та інші види арматури.

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини).

Засувки: сучасні рішення

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022