+38 067 245 88 89
Коронавірус

Коронавірус

З появою в Україні хворих з коронавірусною інфекцією, вся країна вимушено вирушає на карантин. Це необхідний захід, який дозволить запобігти епідемії захворювання в нашій країні. Компанія «ПромПластік» не припиняє свою роботу. На час карантину ми вживаємо всіх необхідних заходів та продовжуємо працювати для вас.

Робота на час карантину

Під час карантину ми не припиняємо зустрічі з клієнтами і їх консультації. Але з метою запобігання поширенню коронавиірусної інфекції, всі консультації проводяться в режимі он-лайн.

Під час карантинних заходів в Україні ми приймаємо такі заходи:

  1. Інформуємо всіх співробітників щодо актуальної інформації про поширення коронавірусної інфекції в Україні.
  2. Розміщуємо інформаційні плакати у всіх робочих приміщеннях і офісах про актуальні засобах індивідуального захисту, методи дезінфекції.
  3. Поширюємо серед співробітників інформацію про важливість постійного миття рук і запобігання торкань особи, очей, куточків рота, носа.
  4. Перевели більшу частину штату співробітників на дистанційну роботу з дому.
  5. Постійно дезінфікуємо приміщення та обладнання для роботи.

Ми не припиняємо роботу з клієнтами і продовжуємо виконувати ваші замовлення – як нові, так і старі.

Співробітники, які зайняті на виробництві, працюють позмінно. Ми щодня перевіряємо температуру кожного працівника і стежимо за станом здоров’я, щоб не пропустити симптоми вірусних захворювань.

Пром Пластик Україна

У своїй роботі компанія «Пром Пластик Україна» завжди орієнтується на побажання клієнта. Ми ретельно продумуємо кожен проект, розробляючи індивідуальне рішення для кожного клієнта.

На час карантину наша компанія продовжує працювати в штатному режимі. Наші менеджери консультують клієнтів і продовжують приймати замовлення в режимі онлайн. Ви можете оформити заявку за допомогою телефону на нашому сайті або написавши нам на електронну пошту.

Терміни реалізації продукції залишаються колишніми, не дивлячись на карантинні заходи в країні.

 Залишайтеся вдома і бережіть себе. Ваша команда «Пром пластик Україна».

Вітаємо з Великоднем

Христос воскрес для всього людства. Але він також воскрес для кожного з нас, щоб прогнати скорботу і смуток, відчай і безнадія. Великдень – це символ надії, свято справедливості, втілення сили Господа. Найсвітліші, добрі і теплі привітання з Великоднем летять на крилах ангелів до вас! Нехай Бог дарує мир душі, доброту і чистоту думок! Христос Воскрес!

Вітаємо з Великоднем

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Колектив компанії Промпластик вітає колег, партнерів, замовників з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим Бажаємо усім найголовнішого – миру та сили на відбудову. А ми як надійний постачальник допоможемо вам

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Особливості експлуатації запірної арматури взимку пов'язані з ризиком замерзання води в трубопроводах, де встановлюються засувки, крани, заслінки та інші види арматури.

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини).

Засувки: сучасні рішення

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022