+38 067 245 88 89
Коронавірус

Коронавірус

З появою в Україні хворих з коронавірусною інфекцією, вся країна вимушено вирушає на карантин. Це необхідний захід, який дозволить запобігти епідемії захворювання в нашій країні. Компанія «ПромПластік» не припиняє свою роботу. На час карантину ми вживаємо всіх необхідних заходів та продовжуємо працювати для вас.

Робота на час карантину

Під час карантину ми не припиняємо зустрічі з клієнтами і їх консультації. Але з метою запобігання поширенню коронавиірусної інфекції, всі консультації проводяться в режимі он-лайн.

Під час карантинних заходів в Україні ми приймаємо такі заходи:

  1. Інформуємо всіх співробітників щодо актуальної інформації про поширення коронавірусної інфекції в Україні.
  2. Розміщуємо інформаційні плакати у всіх робочих приміщеннях і офісах про актуальні засобах індивідуального захисту, методи дезінфекції.
  3. Поширюємо серед співробітників інформацію про важливість постійного миття рук і запобігання торкань особи, очей, куточків рота, носа.
  4. Перевели більшу частину штату співробітників на дистанційну роботу з дому.
  5. Постійно дезінфікуємо приміщення та обладнання для роботи.

Ми не припиняємо роботу з клієнтами і продовжуємо виконувати ваші замовлення – як нові, так і старі.

Співробітники, які зайняті на виробництві, працюють позмінно. Ми щодня перевіряємо температуру кожного працівника і стежимо за станом здоров’я, щоб не пропустити симптоми вірусних захворювань.

Пром Пластик Україна

У своїй роботі компанія «Пром Пластик Україна» завжди орієнтується на побажання клієнта. Ми ретельно продумуємо кожен проект, розробляючи індивідуальне рішення для кожного клієнта.

На час карантину наша компанія продовжує працювати в штатному режимі. Наші менеджери консультують клієнтів і продовжують приймати замовлення в режимі онлайн. Ви можете оформити заявку за допомогою телефону на нашому сайті або написавши нам на електронну пошту.

Терміни реалізації продукції залишаються колишніми, не дивлячись на карантинні заходи в країні.

 Залишайтеся вдома і бережіть себе. Ваша команда «Пром пластик Україна».

Як уникнути складнощів при роботі з поліпропіленом і поліетиленом листовим

Основними різновидами пластика є поліпропілен (РР) і поліетилен листовий (РЕ), які конкурують між собою властивостями, сферою застосування, але при цьому мають несуттєві фізико-механічні відмінності. Давайте розберемося, що представляють собою ці матеріали, чим відрізняються і які труднощі можуть виникнути при роботі з ними.

Як уникнути складнощів при роботі з поліпропіленом і поліетиленом листовим

Поліетилен листовий

Відмінною альтернативою склу та дереву може стати листовий поліетилен, що представляється собою термопластичний матеріал, отриманий в ході полімеризації етилену. Листовий поліетилен стійкий до впливу сонячного світла, тому ідеально тримає свій первісний колір. Конструкційний матеріал пластичний і легко приймає будь-яку необхідну форму.

Поліетилен листовий

Поліпропілен і його використання при будівництві

Замінити багато дорогих будівельних та оздоблювальних матеріалів зможе поліпропілен листовий.

Поліпропілен і його використання при будівництві

Як продовжити термін служби пластику

До основних видів промислового пластика відносяться листовий поліпропілен і поліетилен різних кольорів, розмірів і товщини листа. На відміну від поліетилену, поліпропілен більш практичний в плані застосування і властивостей.

Як продовжити термін служби пластику

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну

Сьогодні на зміну дорогим оздоблювальним матеріалами прийшов дешевий, але практичний пластик для басейну. Це може бути листовий поліпропілен або поліетилен товщиною 3-30 мм і 1-50 мм відповідно.

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну