+38 067 245 88 89
Коронавірус

Коронавірус

З появою в Україні хворих з коронавірусною інфекцією, вся країна вимушено вирушає на карантин. Це необхідний захід, який дозволить запобігти епідемії захворювання в нашій країні. Компанія «ПромПластік» не припиняє свою роботу. На час карантину ми вживаємо всіх необхідних заходів та продовжуємо працювати для вас.

Робота на час карантину

Під час карантину ми не припиняємо зустрічі з клієнтами і їх консультації. Але з метою запобігання поширенню коронавиірусної інфекції, всі консультації проводяться в режимі он-лайн.

Під час карантинних заходів в Україні ми приймаємо такі заходи:

  1. Інформуємо всіх співробітників щодо актуальної інформації про поширення коронавірусної інфекції в Україні.
  2. Розміщуємо інформаційні плакати у всіх робочих приміщеннях і офісах про актуальні засобах індивідуального захисту, методи дезінфекції.
  3. Поширюємо серед співробітників інформацію про важливість постійного миття рук і запобігання торкань особи, очей, куточків рота, носа.
  4. Перевели більшу частину штату співробітників на дистанційну роботу з дому.
  5. Постійно дезінфікуємо приміщення та обладнання для роботи.

Ми не припиняємо роботу з клієнтами і продовжуємо виконувати ваші замовлення – як нові, так і старі.

Співробітники, які зайняті на виробництві, працюють позмінно. Ми щодня перевіряємо температуру кожного працівника і стежимо за станом здоров’я, щоб не пропустити симптоми вірусних захворювань.

Пром Пластик Україна

У своїй роботі компанія «Пром Пластик Україна» завжди орієнтується на побажання клієнта. Ми ретельно продумуємо кожен проект, розробляючи індивідуальне рішення для кожного клієнта.

На час карантину наша компанія продовжує працювати в штатному режимі. Наші менеджери консультують клієнтів і продовжують приймати замовлення в режимі онлайн. Ви можете оформити заявку за допомогою телефону на нашому сайті або написавши нам на електронну пошту.

Терміни реалізації продукції залишаються колишніми, не дивлячись на карантинні заходи в країні.

 Залишайтеся вдома і бережіть себе. Ваша команда «Пром пластик Україна».

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам у Новому році нових та більших звершень, ніж  були у 2021 році, енергії, креативу та цікавих проектів, відповідальних партнерівнадійних постачальників та процвітання бізнесу.

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Поліпропілен та поліетилен

У чому ж подібність та відмінність поліетилену та поліпропілену? Обидва - штучні органічні полімери, що мають відмінні експлуатаційні характеристики. Вони мають схожі фізико-механічні властивості, а сфера їхнього використання часто перетинається.

Поліпропілен та поліетилен

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Пластик листовий широко застосовується для обробки та облицювання різних поверхонь та обладнання. Сфера використання багато в чому залежить від типу та експлуатаційних властивостей пластику, що визначаються виходячи з наповнювача.

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Як зберегти пластик у зимовий період

Замінити дорогі облицювальні матеріали покликаний пластик для облицювання. Він є синтетичний матеріал, отриманий на основі органічних полімерів.

Як зберегти пластик у зимовий період