+38 067 245 88 89
Переробка поліпропілену і повторне його використання

Переробка поліпропілену і повторне його використання

Поліпропілен – це синтетичний термопластичний полімер, покликаний замінити дорогі і мало практичні матеріали для виготовлення товарів промислового і господарського призначення. Має хорошу міцність і пластичність, при цьому зберігаючи свої початкові механічні характеристики при температурі до + 130 °С. Поліпропілен листовий або в прутках легко піддається мех. обробці, вигинанню без попереднього нагрівання, зварюванню та різанню. Матеріал антистатичний, має діелектричні якості і стійкість до втоми, що істотно розширює сферу його застосування.

Використання поліпропілену

Всі перераховані вище особливості поліпропілену успішно використовують виробники різних товарів і будівельні компанії в своїй роботі. Використовується поліпропілен для басейнів, будівництво будинків і різноманітних будівель, трубопроводів, резервуарів, дренажних каналів і інших інженерних мереж. З нього роблять шумо – гідро – та теплоізоляцію технологічних трубопроводів і будівельних конструкцій. Завдяки безпеці і екологічності, полімер застосовується в харчовій, фармацевтичній і медичній галузі. З нього виготовляють медичні контейнери, бокси, форми, обладнання для стерилізації. Без пластичного матеріалу не обходиться і хімічна галузь. За рахунок стійкості до агресивного середовища (кислоти, луги) сировина використовується для спорудження ємностей для зберігання КАС та хімічних речовин, монтажу систем трубопроводів і вентиляція. Незамінний матеріал і для машинобудівної сфери. З нього виготовляють деталі машин і механізмів, технологічних установок, резервуари та інші вироби.

Дуже часто використовують поліпропілен для облицювання технологічних агрегатів, футерування ємностей і різних поверхонь.

Переробка поліпропілену

Напевно, немає тієї області, де б не використовувався поліпропілен. Але, разом з ростом популярності, зростають обсяги утворення відходів, період напіврозпаду яких становить близько 500 років. Для боротьби з цією проблемою відходи підлягають правильній утилізації та подальшій повторній переробці.Таким чином, поліпропілен є не одноразовим продуктом, і при переробці може використовуватися повторно, що робить його, при правильній експлуатації, безпечним для людей і навколишнього середовища.

Основні способи переробки:

  • Екструзія – вся маса переплавляється при певній температурі і розливається в спеціальні форми.
  • Лиття – сировина піддається пластифікації, після чого переробляється в гранули.
  • Вспінювання – в підготовлену масу додається спеціальний газ і дають охолонути, в результаті чого виходить матеріал з пористою структурою.
  • Видування – за рахунок нагнітання гарячого повітря, вироби набувають різної форми. Цей спосіб використовують для виробництва тари та пляшок.

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам у Новому році нових та більших звершень, ніж  були у 2021 році, енергії, креативу та цікавих проектів, відповідальних партнерівнадійних постачальників та процвітання бізнесу.

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Поліпропілен та поліетилен

У чому ж подібність та відмінність поліетилену та поліпропілену? Обидва - штучні органічні полімери, що мають відмінні експлуатаційні характеристики. Вони мають схожі фізико-механічні властивості, а сфера їхнього використання часто перетинається.

Поліпропілен та поліетилен

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Пластик листовий широко застосовується для обробки та облицювання різних поверхонь та обладнання. Сфера використання багато в чому залежить від типу та експлуатаційних властивостей пластику, що визначаються виходячи з наповнювача.

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Як зберегти пластик у зимовий період

Замінити дорогі облицювальні матеріали покликаний пластик для облицювання. Він є синтетичний матеріал, отриманий на основі органічних полімерів.

Як зберегти пластик у зимовий період