+38 067 245 88 89
Переробка поліпропілену і повторне його використання

Переробка поліпропілену і повторне його використання

Поліпропілен – це синтетичний термопластичний полімер, покликаний замінити дорогі і мало практичні матеріали для виготовлення товарів промислового і господарського призначення. Має хорошу міцність і пластичність, при цьому зберігаючи свої початкові механічні характеристики при температурі до + 130 °С. Поліпропілен листовий або в прутках легко піддається мех. обробці, вигинанню без попереднього нагрівання, зварюванню та різанню. Матеріал антистатичний, має діелектричні якості і стійкість до втоми, що істотно розширює сферу його застосування.

Використання поліпропілену

Всі перераховані вище особливості поліпропілену успішно використовують виробники різних товарів і будівельні компанії в своїй роботі. Використовується поліпропілен для басейнів, будівництво будинків і різноманітних будівель, трубопроводів, резервуарів, дренажних каналів і інших інженерних мереж. З нього роблять шумо – гідро – та теплоізоляцію технологічних трубопроводів і будівельних конструкцій. Завдяки безпеці і екологічності, полімер застосовується в харчовій, фармацевтичній і медичній галузі. З нього виготовляють медичні контейнери, бокси, форми, обладнання для стерилізації. Без пластичного матеріалу не обходиться і хімічна галузь. За рахунок стійкості до агресивного середовища (кислоти, луги) сировина використовується для спорудження ємностей для зберігання КАС та хімічних речовин, монтажу систем трубопроводів і вентиляція. Незамінний матеріал і для машинобудівної сфери. З нього виготовляють деталі машин і механізмів, технологічних установок, резервуари та інші вироби.

Дуже часто використовують поліпропілен для облицювання технологічних агрегатів, футерування ємностей і різних поверхонь.

Переробка поліпропілену

Напевно, немає тієї області, де б не використовувався поліпропілен. Але, разом з ростом популярності, зростають обсяги утворення відходів, період напіврозпаду яких становить близько 500 років. Для боротьби з цією проблемою відходи підлягають правильній утилізації та подальшій повторній переробці.Таким чином, поліпропілен є не одноразовим продуктом, і при переробці може використовуватися повторно, що робить його, при правильній експлуатації, безпечним для людей і навколишнього середовища.

Основні способи переробки:

  • Екструзія – вся маса переплавляється при певній температурі і розливається в спеціальні форми.
  • Лиття – сировина піддається пластифікації, після чого переробляється в гранули.
  • Вспінювання – в підготовлену масу додається спеціальний газ і дають охолонути, в результаті чого виходить матеріал з пористою структурою.
  • Видування – за рахунок нагнітання гарячого повітря, вироби набувають різної форми. Цей спосіб використовують для виробництва тари та пляшок.

Поліпропілен і його використання при будівництві

Замінити багато дорогих будівельних та оздоблювальних матеріалів зможе поліпропілен листовий.

Поліпропілен і його використання при будівництві

Як продовжити термін служби пластику

До основних видів промислового пластика відносяться листовий поліпропілен і поліетилен різних кольорів, розмірів і товщини листа. На відміну від поліетилену, поліпропілен більш практичний в плані застосування і властивостей.

Як продовжити термін служби пластику

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну

Сьогодні на зміну дорогим оздоблювальним матеріалами прийшов дешевий, але практичний пластик для басейну. Це може бути листовий поліпропілен або поліетилен товщиною 3-30 мм і 1-50 мм відповідно.

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну

Коронавірус

З появою в Україні хворих з коронавірусною інфекцією, вся країна вимушено вирушає на карантин. Це необхідний захід, який дозволить запобігти епідемії захворювання в нашій країні. Компанія «ПромПластік» не припиняє свою роботу. На час карантину ми вживаємо всіх необхідних заходів та продовжуємо працювати для вас.

Коронавірус

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає усіх своїх клієнтів з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаємо усім любові та турботи близьких людей, посмішок друзів та постійності ділових партнерів.

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає усіх своїх клієнтів з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!