+38 067 245 88 89
Поліетилен листовий

Поліетилен листовий

Відмінною альтернативою склу та дереву може стати поліетилен листовий, що представляє собою термопластичний матеріал, отриманий в ході полімеризації етилену. Листовий поліетилен стійкий до впливу сонячного світла, тому ідеально тримає свій первісний колір. Конструкційний матеріал пластичний і легко приймає будь-яку необхідну форму. Має малу власну вагу.

Поліетиленовий лист виготовляють в стандартизованих розмірах листа 1,5 × 3,0 мм або 2,0 × 4,0 високого (ПВД) і низького (ПНД) тиску:

 1. ПВД. Пластичний полімер низької щільності, що володіє високою межею плинності і вразливістю до розривів. Максимально високі експлуатаційні властивості матеріалу досягаються при невисокій температурі навколишнього середовища.
 2. ПНД. Для цього матеріалу характерна висока щільність, складає 94 г/см³, міцність, зносостійкість, вологостійкість і висока морозостійкість (матеріал витримує температуру до -70 °). Поліетилен низького тиску зберігає свої пластичні властивості як в теплих, так і в холодних умовах експлуатації. Однак не варто використовувати цей матеріал при температурі вище 100 °, так як при цьому полімер починає плавитися і стає непридатним для подальшої експлуатації.

  Сфери застосування поліетилену листового

Високі антикорозійні властивості, стійкість до механічного зносу, дії хімічно активних компонентів, поліетилен листовий знайшов широке застосування в різних сферах життєдіяльності людини:

 • будівництво та ремонт;
 • медицина і фармакологія;
 • хімічна промисловість;
 • автомобілебудування;
 • суднобудування та ін.

З листового поліетилену виготовляють басейни, ємності, плафони, форми, декоративні елементи, будматеріали, пакувальний матеріал, коробки. Матеріал застосовують в якості облицювання, футерування та гідроізоляції різних будівельних конструкцій. З нього роблять плитку, покриття басейнів, ванн, спортивних комплексів. З поліетилену роблять труби і іншу сантехніку. Дуже популярний листової поліетилен в інженерії і промисловому виробництві. Листовий поліетилен є хорошим діелектриком, тому використовується в якості електроізоляційного матеріалу.

Особливості поліетилену

Безпосередньо з листового поліетилену не виділяються небезпечні для людини і навколишнього середовища речовини. Однією з головних особливостей листового поліетилену є його проста механічна обробка. Матеріал легко свердлиться будь-яким свердлом на будь-які глибини. З’єднання листів поліетилену здійснюється за допомогою екструдера або спеціального препарату, який стикує листи між собою. Матеріал легко піддається механічній обробці на фрезерних і токарних верстатах, виключаючи при цьому появу тріщин і сколів. Листи можна склеювати, гнути, обробляти практично будь-яким видом інструменту (ніж, пилка, лобзик і т.д.).

Величезну популярність листовий поліетилен отримав завдяки своїм фізико-механічним характеристикам, зокрема:

 1. Стійкість до дії агресивного середовища (бензин, ДТ, кислоти, луги).
 2. Невелика питома щільність і гнучкість для зручності поводження з матеріалом.
 3. Невеликий коефіцієнт тертя і відносно висока ударостійкість.
 4. Стійкість до негативного впливу низьких температур.
 5. Виготовляється різної товщини від 1 до 50 мм.
 6. Завдяки спеціальним пігментів, матеріал може фарбуватися в різний колір.

Купити поліетилен листовий в компанії Промпластик

Компанія Промпластик пропонує до реалізації дрібним і великим оптом поліетилен листовий в Україні для промислових, виробничих, будівельних, сільськогосподарських, побутових потреб. Якість листового поліетилену підтверджується європейським сертифікатом.

На нашому сайті ви зможете в один клік замовити необхідну кількість аркушів поліетилену необхідної товщини і колірного рішення. З питань поставок поліетиленового листа зв’яжіться з нашим менеджером або замовте зворотний дзвінок фахівця у зручний для себе час.

 

Вітаємо з Великоднем

Христос воскрес для всього людства. Але він також воскрес для кожного з нас, щоб прогнати скорботу і смуток, відчай і безнадія. Великдень – це символ надії, свято справедливості, втілення сили Господа. Найсвітліші, добрі і теплі привітання з Великоднем летять на крилах ангелів до вас! Нехай Бог дарує мир душі, доброту і чистоту думок! Христос Воскрес!

Вітаємо з Великоднем

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Колектив компанії Промпластик вітає колег, партнерів, замовників з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим Бажаємо усім найголовнішого – миру та сили на відбудову. А ми як надійний постачальник допоможемо вам

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Особливості експлуатації запірної арматури взимку пов'язані з ризиком замерзання води в трубопроводах, де встановлюються засувки, крани, заслінки та інші види арматури.

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини).

Засувки: сучасні рішення

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022