+38 067 245 88 89
Поліетилен листовий

Поліетилен листовий

Відмінною альтернативою склу та дереву може стати поліетилен листовий, що представляє собою термопластичний матеріал, отриманий в ході полімеризації етилену. Листовий поліетилен стійкий до впливу сонячного світла, тому ідеально тримає свій первісний колір. Конструкційний матеріал пластичний і легко приймає будь-яку необхідну форму. Має малу власну вагу.

Поліетиленовий лист виготовляють в стандартизованих розмірах листа 1,5 × 3,0 мм або 2,0 × 4,0 високого (ПВД) і низького (ПНД) тиску:

 1. ПВД. Пластичний полімер низької щільності, що володіє високою межею плинності і вразливістю до розривів. Максимально високі експлуатаційні властивості матеріалу досягаються при невисокій температурі навколишнього середовища.
 2. ПНД. Для цього матеріалу характерна висока щільність, складає 94 г/см³, міцність, зносостійкість, вологостійкість і висока морозостійкість (матеріал витримує температуру до -70 °). Поліетилен низького тиску зберігає свої пластичні властивості як в теплих, так і в холодних умовах експлуатації. Однак не варто використовувати цей матеріал при температурі вище 100 °, так як при цьому полімер починає плавитися і стає непридатним для подальшої експлуатації.

  Сфери застосування поліетилену листового

Високі антикорозійні властивості, стійкість до механічного зносу, дії хімічно активних компонентів, поліетилен листовий знайшов широке застосування в різних сферах життєдіяльності людини:

 • будівництво та ремонт;
 • медицина і фармакологія;
 • хімічна промисловість;
 • автомобілебудування;
 • суднобудування та ін.

З листового поліетилену виготовляють басейни, ємності, плафони, форми, декоративні елементи, будматеріали, пакувальний матеріал, коробки. Матеріал застосовують в якості облицювання, футерування та гідроізоляції різних будівельних конструкцій. З нього роблять плитку, покриття басейнів, ванн, спортивних комплексів. З поліетилену роблять труби і іншу сантехніку. Дуже популярний листової поліетилен в інженерії і промисловому виробництві. Листовий поліетилен є хорошим діелектриком, тому використовується в якості електроізоляційного матеріалу.

Особливості поліетилену

Безпосередньо з листового поліетилену не виділяються небезпечні для людини і навколишнього середовища речовини. Однією з головних особливостей листового поліетилену є його проста механічна обробка. Матеріал легко свердлиться будь-яким свердлом на будь-які глибини. З’єднання листів поліетилену здійснюється за допомогою екструдера або спеціального препарату, який стикує листи між собою. Матеріал легко піддається механічній обробці на фрезерних і токарних верстатах, виключаючи при цьому появу тріщин і сколів. Листи можна склеювати, гнути, обробляти практично будь-яким видом інструменту (ніж, пилка, лобзик і т.д.).

Величезну популярність листовий поліетилен отримав завдяки своїм фізико-механічним характеристикам, зокрема:

 1. Стійкість до дії агресивного середовища (бензин, ДТ, кислоти, луги).
 2. Невелика питома щільність і гнучкість для зручності поводження з матеріалом.
 3. Невеликий коефіцієнт тертя і відносно висока ударостійкість.
 4. Стійкість до негативного впливу низьких температур.
 5. Виготовляється різної товщини від 1 до 50 мм.
 6. Завдяки спеціальним пігментів, матеріал може фарбуватися в різний колір.

Купити поліетилен листовий в компанії Промпластик

Компанія Промпластик пропонує до реалізації дрібним і великим оптом поліетилен листовий в Україні для промислових, виробничих, будівельних, сільськогосподарських, побутових потреб. Якість листового поліетилену підтверджується європейським сертифікатом.

На нашому сайті ви зможете в один клік замовити необхідну кількість аркушів поліетилену необхідної товщини і колірного рішення. З питань поставок поліетиленового листа зв’яжіться з нашим менеджером або замовте зворотний дзвінок фахівця у зручний для себе час.

 

Як уникнути складнощів при роботі з поліпропіленом і поліетиленом листовим

Основними різновидами пластика є поліпропілен (РР) і поліетилен листовий (РЕ), які конкурують між собою властивостями, сферою застосування, але при цьому мають несуттєві фізико-механічні відмінності. Давайте розберемося, що представляють собою ці матеріали, чим відрізняються і які труднощі можуть виникнути при роботі з ними.

Як уникнути складнощів при роботі з поліпропіленом і поліетиленом листовим

Поліетилен листовий

Відмінною альтернативою склу та дереву може стати листовий поліетилен, що представляється собою термопластичний матеріал, отриманий в ході полімеризації етилену. Листовий поліетилен стійкий до впливу сонячного світла, тому ідеально тримає свій первісний колір. Конструкційний матеріал пластичний і легко приймає будь-яку необхідну форму.

Поліетилен листовий

Поліпропілен і його використання при будівництві

Замінити багато дорогих будівельних та оздоблювальних матеріалів зможе поліпропілен листовий.

Поліпропілен і його використання при будівництві

Як продовжити термін служби пластику

До основних видів промислового пластика відносяться листовий поліпропілен і поліетилен різних кольорів, розмірів і товщини листа. На відміну від поліетилену, поліпропілен більш практичний в плані застосування і властивостей.

Як продовжити термін служби пластику

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну

Сьогодні на зміну дорогим оздоблювальним матеріалами прийшов дешевий, але практичний пластик для басейну. Це може бути листовий поліпропілен або поліетилен товщиною 3-30 мм і 1-50 мм відповідно.

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну