+38 067 245 88 89
Поліпропілен листовий

Поліпропілен листовий

Листи з поліпропілену – це продукція, отримана в результаті термічного пресування високомолекулярного поліпропілену в промислових масштабах. Матеріал не володіє гігроскопічністю, стійкий до хімічного впливу і агресивних середовищ, включаючи органічні та неорганічні кислоти. Поліпропілен является відмінним діелектриком, при цьому має низькі параметри газо – і водопроникності. Матеріал має одночасно пружність і пластичність, в залежності від температури експлуатації. Механічні та фізичні властивості даної продукції дають можливість при однаковій масі виготовляти різні конструкції, які за міцністю не поступатимуться виробам з металу. Поліпропілен має межу міцності, котра в кілька разів перевищує показники поліетилену, виготовленого під високим тиском. Для поліпшення фізичних властивостей, включаючи морозостійкість, стійкість до ультрафіолетового випромінювання і ударну в’язкість, до складу матеріалу додають різні добавки (сополімери, УФ-стійкі сополімери).

Сфери застосування поліпропілену

Поліпропілен листовой прийшов на зміну складним і непрактичним матеріалам. Залежно від складу, поліпропілен можуть використовувати для різних завдань, наприклад:

  • тепло-і гідроізоляція будівельних конструкцій (спінений поліпропілен);
  • облицювання інженерних комунікацій та мереж;
  • виготовлення басейнів, ван, труб для систем опалення;
  • виробництво побутових предметів (стільці, столи, ящики та інше);
  • харчова промисловість (обробні дошки, ємності для води, продуктів харчування).

Де купити поліпропілен в Україні?

Компанія “Пром Пластик Україна” пропонує на вигідних умовах придбати поліпропілен у вигляді листів і прутків з круглим, овальним або трикутним перетином. Вся продукція має сертифікати відповідності та поставляється по Україні будь-транспортною службою. Ціни на поліпропілен уточнюйте у консультантів.

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам у Новому році нових та більших звершень, ніж  були у 2021 році, енергії, креативу та цікавих проектів, відповідальних партнерівнадійних постачальників та процвітання бізнесу.

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Поліпропілен та поліетилен

У чому ж подібність та відмінність поліетилену та поліпропілену? Обидва - штучні органічні полімери, що мають відмінні експлуатаційні характеристики. Вони мають схожі фізико-механічні властивості, а сфера їхнього використання часто перетинається.

Поліпропілен та поліетилен

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Пластик листовий широко застосовується для обробки та облицювання різних поверхонь та обладнання. Сфера використання багато в чому залежить від типу та експлуатаційних властивостей пластику, що визначаються виходячи з наповнювача.

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Як зберегти пластик у зимовий період

Замінити дорогі облицювальні матеріали покликаний пластик для облицювання. Він є синтетичний матеріал, отриманий на основі органічних полімерів.

Як зберегти пластик у зимовий період