+38 067 245 88 89
Поліпропілен листовий

Поліпропілен листовий

Листи з поліпропілену – це продукція, отримана в результаті термічного пресування високомолекулярного поліпропілену в промислових масштабах. Матеріал не володіє гігроскопічністю, стійкий до хімічного впливу і агресивних середовищ, включаючи органічні та неорганічні кислоти. Поліпропілен является відмінним діелектриком, при цьому має низькі параметри газо – і водопроникності. Матеріал має одночасно пружність і пластичність, в залежності від температури експлуатації. Механічні та фізичні властивості даної продукції дають можливість при однаковій масі виготовляти різні конструкції, які за міцністю не поступатимуться виробам з металу. Поліпропілен має межу міцності, котра в кілька разів перевищує показники поліетилену, виготовленого під високим тиском. Для поліпшення фізичних властивостей, включаючи морозостійкість, стійкість до ультрафіолетового випромінювання і ударну в’язкість, до складу матеріалу додають різні добавки (сополімери, УФ-стійкі сополімери).

Сфери застосування поліпропілену

Поліпропілен листовой прийшов на зміну складним і непрактичним матеріалам. Залежно від складу, поліпропілен можуть використовувати для різних завдань, наприклад:

  • тепло-і гідроізоляція будівельних конструкцій (спінений поліпропілен);
  • облицювання інженерних комунікацій та мереж;
  • виготовлення басейнів, ван, труб для систем опалення;
  • виробництво побутових предметів (стільці, столи, ящики та інше);
  • харчова промисловість (обробні дошки, ємності для води, продуктів харчування).

Де купити поліпропілен в Україні?

Компанія “Пром Пластик Україна” пропонує на вигідних умовах придбати поліпропілен у вигляді листів і прутків з круглим, овальним або трикутним перетином. Вся продукція має сертифікати відповідності та поставляється по Україні будь-транспортною службою. Ціни на поліпропілен уточнюйте у консультантів.

Поліпропілен і його використання при будівництві

Замінити багато дорогих будівельних та оздоблювальних матеріалів зможе поліпропілен листовий.

Поліпропілен і його використання при будівництві

Як продовжити термін служби пластику

До основних видів промислового пластика відносяться листовий поліпропілен і поліетилен різних кольорів, розмірів і товщини листа. На відміну від поліетилену, поліпропілен більш практичний в плані застосування і властивостей.

Як продовжити термін служби пластику

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну

Сьогодні на зміну дорогим оздоблювальним матеріалами прийшов дешевий, але практичний пластик для басейну. Це може бути листовий поліпропілен або поліетилен товщиною 3-30 мм і 1-50 мм відповідно.

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну

Коронавірус

З появою в Україні хворих з коронавірусною інфекцією, вся країна вимушено вирушає на карантин. Це необхідний захід, який дозволить запобігти епідемії захворювання в нашій країні. Компанія «ПромПластік» не припиняє свою роботу. На час карантину ми вживаємо всіх необхідних заходів та продовжуємо працювати для вас.

Коронавірус

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає усіх своїх клієнтів з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаємо усім любові та турботи близьких людей, посмішок друзів та постійності ділових партнерів.

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає усіх своїх клієнтів з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!