+38 067 245 88 89
Поліпропілен листовий

Поліпропілен листовий

Листи з поліпропілену – це продукція, отримана в результаті термічного пресування високомолекулярного поліпропілену в промислових масштабах. Матеріал не володіє гігроскопічністю, стійкий до хімічного впливу і агресивних середовищ, включаючи органічні та неорганічні кислоти. Поліпропілен является відмінним діелектриком, при цьому має низькі параметри газо – і водопроникності. Матеріал має одночасно пружність і пластичність, в залежності від температури експлуатації. Механічні та фізичні властивості даної продукції дають можливість при однаковій масі виготовляти різні конструкції, які за міцністю не поступатимуться виробам з металу. Поліпропілен має межу міцності, котра в кілька разів перевищує показники поліетилену, виготовленого під високим тиском. Для поліпшення фізичних властивостей, включаючи морозостійкість, стійкість до ультрафіолетового випромінювання і ударну в’язкість, до складу матеріалу додають різні добавки (сополімери, УФ-стійкі сополімери).

Сфери застосування поліпропілену

Поліпропілен листовой прийшов на зміну складним і непрактичним матеріалам. Залежно від складу, поліпропілен можуть використовувати для різних завдань, наприклад:

  • тепло-і гідроізоляція будівельних конструкцій (спінений поліпропілен);
  • облицювання інженерних комунікацій та мереж;
  • виготовлення басейнів, ван, труб для систем опалення;
  • виробництво побутових предметів (стільці, столи, ящики та інше);
  • харчова промисловість (обробні дошки, ємності для води, продуктів харчування).

Де купити поліпропілен в Україні?

Компанія “Пром Пластик Україна” пропонує на вигідних умовах придбати поліпропілен у вигляді листів і прутків з круглим, овальним або трикутним перетином. Вся продукція має сертифікати відповідності та поставляється по Україні будь-транспортною службою. Ціни на поліпропілен уточнюйте у консультантів.

Вітаємо з Великоднем

Христос воскрес для всього людства. Але він також воскрес для кожного з нас, щоб прогнати скорботу і смуток, відчай і безнадія. Великдень – це символ надії, свято справедливості, втілення сили Господа. Найсвітліші, добрі і теплі привітання з Великоднем летять на крилах ангелів до вас! Нехай Бог дарує мир душі, доброту і чистоту думок! Христос Воскрес!

Вітаємо з Великоднем

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Колектив компанії Промпластик вітає колег, партнерів, замовників з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим Бажаємо усім найголовнішого – миру та сили на відбудову. А ми як надійний постачальник допоможемо вам

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Особливості експлуатації запірної арматури взимку пов'язані з ризиком замерзання води в трубопроводах, де встановлюються засувки, крани, заслінки та інші види арматури.

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини).

Засувки: сучасні рішення

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022