+38 067 245 88 89
Зварювальний пруток

Зварювальний пруток

Зварювальний пруток

При роботі з поліпропіленом досить часто доводиться з’єднувати листи встик або під кутом 90 °. Основний спосіб з’єднання – зварювання за допомогою ручного екструдера або спеціального фена. У процесі зварювання в якості присадочного матеріалу застосовується пруток зварювальний пластиковий певної марки, що відповідає марочним складом основного матеріалу. Від сумісності присадочного і основного з’єднується матеріалу залежить якість і надійність шва.

Сфера застосування

Пруток для зварювання поліпропілену використовується для ремонтно-відновлювальних робіт в промисловості, виробництві та побуті. За допомогою прутків і промислового фена здійснюється зварювання труб, профілів, листового поліпропілену товщиною до 150 мм при температурі в діапазоні 260-330 ° C:

  • ємності для зберігання води та інших рідин;
  • побутові і промислові басейни;
  • ізоляція інженерних комунікацій;
  • очисні споруди;
  • вентиляційні канали тощо.

Особливості вибору

Прутки для зварювання виготовляються способом екструзії з сополімерів. При виборі присадочного матеріалу, в першу чергу, враховується марка прутка. Вона повинна збігатися з матеріалом поліпропіленових листів або профільної труби, що підлягають зварюванню. Залежно від конструкції, що зварюються (ремонтованих) пластикових деталей і особливостей з’єднання, підбирається перетин матеріалу. Це може бути:

  • круглий зварювальний пруток;
  • овальний зварювальний пруток;
  • трикутний зварювальний пруток.

Правильно вибраний матеріал – запорука надійного з’єднання і простий шліфування деталей після зварювання.

Виникли питання по продукції? Наші консультанти допоможуть зробити правильний вибір.

Вітаємо з Великоднем

Христос воскрес для всього людства. Але він також воскрес для кожного з нас, щоб прогнати скорботу і смуток, відчай і безнадія. Великдень – це символ надії, свято справедливості, втілення сили Господа. Найсвітліші, добрі і теплі привітання з Великоднем летять на крилах ангелів до вас! Нехай Бог дарує мир душі, доброту і чистоту думок! Христос Воскрес!

Вітаємо з Великоднем

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Колектив компанії Промпластик вітає колег, партнерів, замовників з прийдешнім Новим 2023 роком та Різдвом Христовим Бажаємо усім найголовнішого – миру та сили на відбудову. А ми як надійний постачальник допоможемо вам

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Особливості експлуатації запірної арматури взимку пов'язані з ризиком замерзання води в трубопроводах, де встановлюються засувки, крани, заслінки та інші види арматури.

Як правильно обслуговувати запірну арматуру взимку

Засувки: сучасні рішення

Основним запірно-регулюючим елементом будь-якого трубопроводу є засувка. З її допомогою можна перетинати зупинити рух потоку та регулювати подачу робочого середовища, яке транспортується трубопроводом (вода, пара, масла, газ, агресивні хімічні рідини).

Засувки: сучасні рішення

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022