+38 067 245 88 89
Зварювальний пруток

Зварювальний пруток

Зварювальний пруток

При роботі з поліпропіленом досить часто доводиться з’єднувати листи встик або під кутом 90 °. Основний спосіб з’єднання – зварювання за допомогою ручного екструдера або спеціального фена. У процесі зварювання в якості присадочного матеріалу застосовується пруток зварювальний пластиковий певної марки, що відповідає марочним складом основного матеріалу. Від сумісності присадочного і основного з’єднується матеріалу залежить якість і надійність шва.

Сфера застосування

Пруток для зварювання поліпропілену використовується для ремонтно-відновлювальних робіт в промисловості, виробництві та побуті. За допомогою прутків і промислового фена здійснюється зварювання труб, профілів, листового поліпропілену товщиною до 150 мм при температурі в діапазоні 260-330 ° C:

  • ємності для зберігання води та інших рідин;
  • побутові і промислові басейни;
  • ізоляція інженерних комунікацій;
  • очисні споруди;
  • вентиляційні канали тощо.

Особливості вибору

Прутки для зварювання виготовляються способом екструзії з сополімерів. При виборі присадочного матеріалу, в першу чергу, враховується марка прутка. Вона повинна збігатися з матеріалом поліпропіленових листів або профільної труби, що підлягають зварюванню. Залежно від конструкції, що зварюються (ремонтованих) пластикових деталей і особливостей з’єднання, підбирається перетин матеріалу. Це може бути:

  • круглий зварювальний пруток;
  • овальний зварювальний пруток;
  • трикутний зварювальний пруток.

Правильно вибраний матеріал – запорука надійного з’єднання і простий шліфування деталей після зварювання.

Виникли питання по продукції? Наші консультанти допоможуть зробити правильний вибір.

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Колектив компанії Пром Пластик Україна вітає Вас із наближенням свята Воскресіння Господнього. Бажаємо перемоги, миру і добробуту Україні і кожному українцю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Компанія Пром Пластик Україна вітає з Великоднем 2022

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам у Новому році нових та більших звершень, ніж  були у 2021 році, енергії, креативу та цікавих проектів, відповідальних партнерівнадійних постачальників та процвітання бізнесу.

Компанія Пром Пластик Україна вітає Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Поліпропілен та поліетилен

У чому ж подібність та відмінність поліетилену та поліпропілену? Обидва - штучні органічні полімери, що мають відмінні експлуатаційні характеристики. Вони мають схожі фізико-механічні властивості, а сфера їхнього використання часто перетинається.

Поліпропілен та поліетилен

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Пластик листовий широко застосовується для обробки та облицювання різних поверхонь та обладнання. Сфера використання багато в чому залежить від типу та експлуатаційних властивостей пластику, що визначаються виходячи з наповнювача.

Чи можна виконувати оздоблювальні роботи поліпропіленом у зимовий період

Як зберегти пластик у зимовий період

Замінити дорогі облицювальні матеріали покликаний пластик для облицювання. Він є синтетичний матеріал, отриманий на основі органічних полімерів.

Як зберегти пластик у зимовий період