+38 067 245 88 89
Зварювальний пруток

Зварювальний пруток

Зварювальний пруток

При роботі з поліпропіленом досить часто доводиться з’єднувати листи встик або під кутом 90 °. Основний спосіб з’єднання – зварювання за допомогою ручного екструдера або спеціального фена. У процесі зварювання в якості присадочного матеріалу застосовується пруток зварювальний пластиковий певної марки, що відповідає марочним складом основного матеріалу. Від сумісності присадочного і основного з’єднується матеріалу залежить якість і надійність шва.

Сфера застосування

Пруток для зварювання поліпропілену використовується для ремонтно-відновлювальних робіт в промисловості, виробництві та побуті. За допомогою прутків і промислового фена здійснюється зварювання труб, профілів, листового поліпропілену товщиною до 150 мм при температурі в діапазоні 260-330 ° C:

  • ємності для зберігання води та інших рідин;
  • побутові і промислові басейни;
  • ізоляція інженерних комунікацій;
  • очисні споруди;
  • вентиляційні канали тощо.

Особливості вибору

Прутки для зварювання виготовляються способом екструзії з сополімерів. При виборі присадочного матеріалу, в першу чергу, враховується марка прутка. Вона повинна збігатися з матеріалом поліпропіленових листів або профільної труби, що підлягають зварюванню. Залежно від конструкції, що зварюються (ремонтованих) пластикових деталей і особливостей з’єднання, підбирається перетин матеріалу. Це може бути:

  • круглий зварювальний пруток;
  • овальний зварювальний пруток;
  • трикутний зварювальний пруток.

Правильно вибраний матеріал – запорука надійного з’єднання і простий шліфування деталей після зварювання.

Виникли питання по продукції? Наші консультанти допоможуть зробити правильний вибір.

Як уникнути складнощів при роботі з поліпропіленом і поліетиленом листовим

Основними різновидами пластика є поліпропілен (РР) і поліетилен листовий (РЕ), які конкурують між собою властивостями, сферою застосування, але при цьому мають несуттєві фізико-механічні відмінності. Давайте розберемося, що представляють собою ці матеріали, чим відрізняються і які труднощі можуть виникнути при роботі з ними.

Як уникнути складнощів при роботі з поліпропіленом і поліетиленом листовим

Поліетилен листовий

Відмінною альтернативою склу та дереву може стати листовий поліетилен, що представляється собою термопластичний матеріал, отриманий в ході полімеризації етилену. Листовий поліетилен стійкий до впливу сонячного світла, тому ідеально тримає свій первісний колір. Конструкційний матеріал пластичний і легко приймає будь-яку необхідну форму.

Поліетилен листовий

Поліпропілен і його використання при будівництві

Замінити багато дорогих будівельних та оздоблювальних матеріалів зможе поліпропілен листовий.

Поліпропілен і його використання при будівництві

Як продовжити термін служби пластику

До основних видів промислового пластика відносяться листовий поліпропілен і поліетилен різних кольорів, розмірів і товщини листа. На відміну від поліетилену, поліпропілен більш практичний в плані застосування і властивостей.

Як продовжити термін служби пластику

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну

Сьогодні на зміну дорогим оздоблювальним матеріалами прийшов дешевий, але практичний пластик для басейну. Це може бути листовий поліпропілен або поліетилен товщиною 3-30 мм і 1-50 мм відповідно.

Обшивка басейну пластиком. Як правильно підібрати пластик для басейну